porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kurczak duszony i kurczak pieczony: dwa przepisy na obiad z kurczaka

Kurczak pieczony z jabłkiem i cebulą oraz kurczak duszony z warzywami i ryżem to zdrowe, dietyczne dania obiadowe. Sprawdź, jak je przyrządzić. Oto proste przepisy na dwie potrawy z kurczaka.

kurczak duszony przepis dodano: 03.01.2013 17:45

Tanie gotowanie: cztery obiady z jednego kurczaka [PRZEPISY]

Kurczaka najłatwiej jest po prostu upiec w całości – jednak tak przyrządzony wystarczy tylko na jeden obiad. Jeśli go podzielimy, można poszczególne części wykorzystać do przygotowania kilku dań. Mówimy, jak przygotować 4 obiady z jednego kurczaka.

dania z drobiu dodano: 23.09.2014 12:55
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jan Kulczyk, Grażyna Kulczyk, Joanna Przetakiewicz: Kto jest kim w rodzinie Kulczyków?
Jan Kulczyk, Grażyna Kulczyk, Joanna Przetakiewicz: Kto jest kim w rodzinie Kulczyków?

Jan Kulczyk nie żyje, jednak jego gigantyczna fortuna ma się ...

kurczak duszony szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kurczak duszony. Wszystko na temat kurczak duszony na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.