porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ski Amadé – dlaczego to raj dla narciarzy?

Gdy w naszych górach nie zostało nawet wspomnienie po śniegu, w ośrodkach narciarskich Ski Amadé sezon narciarski trwa w najlepsze. To region w Alpach austriackich, na narciarzy czeka 270 wyciągów i 860 km tras. Szusować można tu do końca kwietnia, nawet gdy w dolinie jest plus 14 stopni.

Alpy dodano: 20.04.2015 12:19

Ile kosztuje pobyt w kurortach narciarskich? Ile trzeba wydać na zimowy wypoczynek?

Wybierając się do kurortów narciarskich w Polsce musimy przygotować się na wysokie ceny. Białka Tatrzańska, Zakopane, czy Szklarska Poręba należą do najdroższych górskich miejscowości. Jak obniżyć cenę wyjazdu?

ceny Białka Tatrzańska dodano: 05.02.2013 16:12
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Michał Majewski z WPROST. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Michał Majewski z WPROST. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Erotyczne gadżety, zoofilskie nagrania oraz podejrzany biały proszek - to tylko ...

kurorty narciarskie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kurorty narciarskie. Wszystko na temat kurorty narciarskie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.