porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co robić, by nie stracić pracy?

Zapowiada się, że bieżący rok będzie stał pod znakiem trudności na rynku pracy i rosnącego bezrobocia. Wiele osób straci pracę. Jak postępować, by do tego nie dopuścić? Jakie działania uratują cię przed utratą pracy?

bezrobocie dodano: 02.03.2012 06:44

Umiesz odmawiać? Znosisz krytykę? Dowiedz się, czym jest asertywność i przejdź nasz krótki kurs asertywności

Godzisz się zostać po godzinach, bo nie wiesz jak odmówić szefowi? Nie lubisz pić alkoholu, ale nie chcesz sprawić przykrości solenizantce? Myślisz „Nie” ale mówisz „Tak”. Powinieneś być bardziej asertywny! Zobacz, czym jest trening asertywności.

asertywność dodano: 14.11.2011 17:18

Jak zostać sędzią piłkarskim w Polsce?

Lubisz piłkę nożną? Marzysz, aby kiedyś poprowadzić spotkanie w polskiej Ekstraklasie, Lidze Mistrzów lub na Mistrzostwach Świata i Europy? Podpowiadamy, co zrobić, aby zostać sędzią piłkarskim.

egzamin dodano: 19.10.2011 17:16

Jak zostać sędzią piłkarskim? Ile trzeba mieć lat i gdzie się trzeba zgłosić?

Oglądacie mecze piłkarskie i wydaje wam się, że sędzia popełnia błąd za błędem i jest bezradny? Taką przywarę mają niemal wszyscy kibice piłkarscy. Nie zdają sobie oni jednak sprawy z tego, jak ciężki to kawałek chleba, bo po boisku nigdy nie biegali.

jak zostac sedzia dodano: 07.03.2012 11:45

Jak uczyć się języków obcych?

Na dzisiejszym rynku pracy znajomość języków obcych jest kluczem do sukcesu. Znajomość angielskiego nie jest już niczym szczególnym. Oto kilka porad, które pomogą w nauce nowego języka obcego.

nauka dodano: 07.09.2015 15:34
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Pola Pospieszalska, wokalistka: kim jest?

Pola Pospieszalska to polska wokalistka, która robi międzynarodową karierę. Kim ...

kurs szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kurs. Wszystko na temat kurs na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.