porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Do czego służy LAKIEROBEJCA? Przed czym zabezpiecza i jakie są jej rodzaje?

Lakierobejce łączą w sobie cechy bejc i lakierów. Są transparentne, dają kolor i jednocześnie tworzą na powierzchni drewna mocną i elastyczną powłokę. Bejce czy lakierobejce mają zastosowanie do pomieszczeń wewnątrz jak i zastosowań zewnętrznych.  

lakierobejca dodano: 08.01.2013 00:19

Lakier, lakierobejca, bejca? Co wybrać do zabezpieczenia mebli ogrodowych?

Meble ogrodowe z drewna są w ciągu całego roku narażone na działanie różnorodnych warunków atmosferycznych. Słońce, deszcz czy wiatr powodują, że meble z drewna niszczeją i zaczynają wyglądać niekorzystnie. Aby jak najdłużej zachowały piękny wygląd, trzeba je odpowiednio pielęgnować. Jak i czym konserwować ogrodowe meble drewniane?

bejca dodano: 26.06.2012 12:47 | odpowiedz (1)

Jak przygotować taras drewniany do nowego sezonu?

Wiosną taras drewniany trzeba umyć wodą z dodatkiem detergentu. Następnie trzeba sprawdzić czy nie obluzowały się wkręty i inne łączniki (drewno to materiał plastyczny, który pod wpływem zmian wilgotności i temperatury pracuje). W razie konieczności trzeba je więc dokręcić lub wymienić.

drewno dodano: 16.05.2015 15:40
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Paulina Jaroszewicz: kim jest partnerka Andrzeja Chyry i matka jego dziecka?

Paulina Jaroszewicz to 26-letnia asystentka kierownika produkcji. Przy jednej z ...

lakierobejce szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. lakierobejce. Wszystko na temat lakierobejce na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.