porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie są wady i zalety blatów z laminatu? Co warto o nich wiedzieć, zanim zamontujemy je w kuchni?

Laminat to najczęściej wybierany materiał na kuchenny blat. O jego popularności decyduje głównie niska cena, wytrzymałość oraz różnorodność wzorów. Jednak nie jest też pozbawiony wad. Sprawdź mocne i słabe strony blatów z laminatu zanim zdecydujesz się na to by je zamontować.

blat dodano: 28.10.2011 12:03

Jak dbać o kuchenny blat? Jak na nim pracować i jak go konserwować, by posłużył nam wiele lat?

Aby blat z laminatu służył Ci przez wiele lat, musisz obchodzić się z nim łagodnie. Nie używaj jako deski do krojenia, nie traktuj tłuczkiem do mięsa. Pielęgnuj także blat w odpowiedni sposób, a wtedy będziesz mógł z niego korzystać przez wiele lat. Mówimy jak użytkować i konserwować blaty z laminatu.

blat dodano: 28.10.2011 10:56

Remont kuchni. Wymieniamy blat na nowy

Blat z drewna, płyty laminowanej, kamienia czy może betonu? Ty wybierasz, a my podpowiadamy. Bo często wystarczy wymienić tylko blat, by kuchnia nabrała nowego stylu.

beton architektoniczny dodano: 15.07.2015 13:57

Drzwi fornirowane czy okleinowane? Czym różni się fornir od okleiny?

DRZWI FORNIROWANE czy OKLEINOWANE? Okleina i fornir stanowią istotny element wykończenia drzwi, determinujący ich charakter. Wybór pomiędzy okleiną a fornirem należy uzależnić od sposobu użytkowania pomieszczenia i aranżacji wnętrza.

drzwi fornirowane dodano: 15.07.2013 00:53
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Komorowska: kim jest pierwsza dama Polski?
Anna Komorowska: kim jest pierwsza dama Polski?

Anna Komorowska, żona Bronisława Komorowskiego i pierwsza dama RP, pełni ...

laminat szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. laminat. Wszystko na temat laminat na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.