porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co zrobić, żeby lawenda ładnie kwitła? Jak pielęgnować lawendę?

Piękne fioletowe kwiaty lawendy zdobią ogrody i tarasy przez lato. Okres kwitnienia lawendy jest wyjątkowo długi, zaczyna się w czerwcu i trwa aż do października. Co trzeba zrobić, żeby lawenda ładnie kwitła? Jak pielęgnować lawendę? Kiedy przycinać lawendę i jak powinno wyglądać przycinanie lawendy?

lawenda dodano: 15.06.2013 18:04

Co dobrego dla zdrowia i urody ma w sobie lawenda?

Dla przemysłu perfumeryjnego i kosmetycznego lawenda jest jedną z najważniejszych roślin. Warto ją mieć również w domowej apteczce i na kuchennej półce z przyprawami. Jakie doroczynne właściwości ma lawenda?

kwiaty dodano: 17.07.2012 16:22

Jak i kiedy przycinać lawendę? Co zrobić, by bujnie kwitła i ładnie rosła?

Czy konieczne jest coroczne przycinanie lawendy, a jeśli tak, to kiedy? Wiosną czy latem, kiedy już przekwitnie? Podpowiadamy, jak dbać o lawendę, by co roku cieszyć się jej obfitymi kwiatami

formowanie lawendy dodano: 28.03.2012 07:06
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Rafał Samborski, partner Agnieszki Kaczorowskiej. Kim jest?

Agnieszka Kaczorowska już dawno przestała być "Bożenką z klanu". Teraz ...

lawenda pielęgnacja szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. lawenda pielęgnacja. Wszystko na temat lawenda pielęgnacja na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.