porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co zrobić, żeby lawenda ładnie kwitła? Jak pielęgnować lawendę?

Piękne fioletowe kwiaty lawendy zdobią ogrody i tarasy przez lato. Okres kwitnienia lawendy jest wyjątkowo długi, zaczyna się w czerwcu i trwa aż do października. Co trzeba zrobić, żeby lawenda ładnie kwitła? Jak pielęgnować lawendę? Kiedy przycinać lawendę i jak powinno wyglądać przycinanie lawendy?

lawenda dodano: 15.06.2013 18:04

Co dobrego dla zdrowia i urody ma w sobie lawenda?

Dla przemysłu perfumeryjnego i kosmetycznego lawenda jest jedną z najważniejszych roślin. Warto ją mieć również w domowej apteczce i na kuchennej półce z przyprawami. Jakie doroczynne właściwości ma lawenda?

kwiaty dodano: 17.07.2012 16:22

Jak i kiedy przycinać lawendę? Co zrobić, by bujnie kwitła i ładnie rosła?

Czy konieczne jest coroczne przycinanie lawendy, a jeśli tak, to kiedy? Wiosną czy latem, kiedy już przekwitnie? Podpowiadamy, jak dbać o lawendę, by co roku cieszyć się jej obfitymi kwiatami

formowanie lawendy dodano: 28.03.2012 07:06
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?

Media obiegła wiadomość, że matka Andrzeja Dudy zbierała podpisy poparcia ...

lawenda pielęgnacja szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. lawenda pielęgnacja. Wszystko na temat lawenda pielęgnacja na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.