porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dlaczego 10 kwietnia obchodzimy ROCZNICĘ KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ?? Jak ją obchodzimy?

10 kwietnia 2012 mijają 2 lata od katastrofy w Smoleńsku, w której zginął prezydent Lech Kaczyński i osoby udające się wraz z nim na obchody rocznicy zbrodni w Katyniu. Jak będzie obchodzona rocznica? Dlaczego obchodzimy rocznicę katastrofy smoleńskiej?

obchody dodano: 10.04.2012 08:27

Norweski portal randkowy kpi z Kaczyńskich. Czy wiesz dlaczego?

Norweski portal Victoria Milan w tegoroczne wakacje umieścił w centrum Warszawy billboard reklamujący portal randkowy. Na zdjęciu pokazał zmarłego w smoleńskiej katastrofie Lecha Kaczyńskiego i... kota. Pod zdjęciem zamieszczono podpis: W Twoim związku brak pazura? Spróbuj romansu... O co w tym wszystkim chodzi?

Jarosław Kaczyński dodano: 29.08.2013 19:32

Jak PIS uczcił II rocznicę katastrofy smoleńskiej? Gdzie msza, przemowy i palenie zniczy?

Jak Prawo i Sprawieldiwosć zamierza obchodzić druga rocznicę katastrofy z 10 kwietnia? Obchody rocznicy katasfrofy smoleńskiej  znowu podzielone.

Jarosław Kaczyński dodano: 10.04.2012 07:16

Czy AUTORYZACJA wywiadu zawsze jest wymagana? Co mówił BIELAN O KACZYŃSKIM w rozmowie z Teresą TORAŃSKĄ?

Wywiad Adama Bielana dla Teresy Torańskiej opublikowany w "Newsweeku" stał się głośny dzięki kłótni, jaka wybuchła wokół jego autoryzacji. Czym jest autoryzacja wywiadu i co takiego powiedział Bielan o braciach Kaczyńskich?

Adam Bielan dodano: 11.04.2012 14:23

Kim był LECH KACZYŃSKI, prezydent Rzeczpospolitej Polskiej, który zginął w katastrofie samolotowej pod Smoleńskiem?

Lech Kaczyński, prezydent RP od 2005 roku do tragicznego 10 kwietnia 2010 r, kiedy wraz z 95 osobami zginął w katastrofie samolotu prezydenckiego Tu-154 na lotnisku w Smoleńsku. Leciał oddać hołd, tym, którzy 70 lat wcześniej zostali pomordowani w Katyniu. 

Jarosław Kaczyński dodano: 10.04.2012 06:54 | odpowiedz (2)

Czy Lech Kaczyński łamał konstytucję? Dlaczego minister Sikorski tak twierdzi?

O łamanie konstytucji oskarżyli Radosława Sikorskiego prawnicy w prawicowej "Gazety Polskiej Codziennie". W odpowiedzi minister zamieścił na Twitterze wpisy, w których udowadnia, że konstytucja była łamana przez Lecha Kaczyńskiego. Jak prezydent Lech Kaczyński łamał konstytucję?

Gazeta Polska Codziennie dodano: 17.07.2012 11:19

Katastrofa smoleńska - po co do Smoleńska lecieli politycy i członkowie rodzin katyńskich?

10 kwietnia 2010 roku wydarzyła się katastrofa smoleńska. Politycy, z prezydentem Lechem Kaczyńskim na czele, udawali się do Katynia. Mówimy, po co lecieli tam politycy i członkowie Rodzin Katyńskich?

donald tusk dodano: 05.04.2012 18:02

Kaczyński w reklamie serwisu randkowego. O co chodzi?

W twoim związku brakuje pazura? Spróbuj romansu! – takim sloganem reklamuje się serwis randkowy Victoria Milan. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że firma użyła w reklamie wizerunku zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego! O co dokładnie chodzi?

lech kaczynski dodano: 27.08.2013 15:19

Gdzie i kiedy stanie POMNIK LECHA KACZYŃSKIEGO?

Na skwerze w Wołominie koło Warszawy ma zostać odsłonięty pomnik Lecha Kaczyńskiego. Będzie to pierwszy w Polsce monument poświęcony zmarłemu tragicznie prezydentowi RP.

pomnik dodano: 27.10.2011 13:45

Kto z rodziny Jarosława Kaczyńskiego mieszka w USA?

Jason Kaczyński jest jednym z najlepszych policjantów w USA. Jest także dalekim krewnym Jarosława Kaczyńskiego. Jego pradziadek był kuzynem dziadka szefa PiS.

Jarosław Kaczyński dodano: 08.02.2012 11:18
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Mateusz Hładki, partner Karoliny Szostak?

Należą do rywalizujących ze sobą stacji, ale najnowsze doniesienia sugerują ...

Lech Kaczyński szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Lech Kaczyński. Wszystko na temat Lech Kaczyński na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.