porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Lechia - Barcelona SKŁADY: Jakim składem zagra Barcelona?

Lechia - Barcelona już 20 lipca w Gdańsku. Lechia Gdańsk zmierzy się z jedną z najlepszych drużyn w Europie, FC Barceloną. Polacy na pewno wyjdą w najlepszym składzie, jednak w Dumie Katalonii zabraknie kilku znaczących nazwisk. Kto z Barcelony nie zagra w Gdańsku? Jaki będzie SŁAD na mecz Lechia - Barcelona?

Barcelona dodano: 17.07.2013 10:41

Lechia - Barcelona. Jak zwrócić bilety?

Mecz pomiędzy Lechią Gdańsk i FC Barceloną niestety nie doszedł do skutku w pierwszym terminie. Następny termin to 30 lipca, ale jak wiadomo nie wszyscy mogą przyjechać. Jak zwrócić bilety?

Barcelona dodano: 29.07.2013 19:24

Super Mecz 2014 w Gdańsku. Kto po Barcelonie?

W 2013 roku do Gdańska przyjechała FC Barcelona, by z tamtejszą Lechią rozegrać Super Mecz. W przyszłym roku może przyjechać kolejna wielka drużyna. Kto tym razem?

Barcelona dodano: 18.11.2013 09:11

Lechia - Barcelona. Kiedy dojdzie do tego meczu na PGE Arena?

FC Barcelona nie przyjechała do Gdańska na Super Mecz z Lechią Gdańsk. Powód? Nawrót choroby nowotworowej Tito Vilanovy i jego odejście z Dumy Katalonii. Okazuje się jednak, że "Barca" przyjedzie do Polski, tylko w innym terminie. Kiedy?

Barcelona dodano: 22.07.2013 14:39
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Hołowczyc - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Krzysztof Hołowczyc - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Krzysztof Hołowczyc, kim jest kierowca rajdowy? Co o nim wiemy?

Lechia szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Lechia. Wszystko na temat Lechia na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.