porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zalegalizować samowolę budowlaną?

Jeżeli obiekt powstaje bez wymaganych pozwoleń, podlega przymusowej rozbiórce.

samowola budowlana dodano: 19.10.2012 10:20

Jak można zalegalizować samowolę budowlaną?

Samowola budowlana nie podlega przedawnieniu. Nadzór budowlany w każdej chwili może przeprowadzić kontrolę nieruchomości i postawić jej właściciela przed wyborem: legalizacja albo rozbiórka. Legalizacja samowoli budowlanej nie jest obowiązkiem, lecz uprawnieniem inwestora.

budowa bez pozwolenia dodano: 19.09.2012 13:43

Legalizacja samowoli budowlanej - krok po kroku

Wybudowałeś domek letniskowy albo garaż bez pozwolenia na budowę? Jesteś sprawcą samowoli budowlanej. Jeśli jej nie zalegalizujesz, możesz dostać nakaz rozbiórki.

jak zalegalizować budynek dodano: 24.06.2014 15:57
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bracia Wachowscy, siostry Wachowskie: od Larry'ego i Andy'ego do Lany i Lilly

Drugi z braci Wachowskich, twórców legendarnego "Matrixa", zmienił płeć! Kto ...

legalizacja samowoli budowlanej szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. legalizacja samowoli budowlanej. Wszystko na temat legalizacja samowoli budowlanej na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.