porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Licytacja mieszkania za długi czynszowe - jak jej uniknąć?

Gdy nie regulujemy zobowiązań finansowych w terminie, opóźniamy się z opłatą za mieszkanie lub w ogóle jej nie płacimy, powstaje poważne zadłużenie. Wierzyciel, któremu zalegamy z opłatami, może doprowadzić wtedy do egzekucji komorniczej, w tym eksmisji z lokalu lub jego licytacji. Jak jej uniknąć?

egzekucja komornicza dodano: 17.12.2014 15:46

Jak kupić nieruchomość w trybie licytacji komorniczej?

Licytacja komornicza to dobra okazja, żeby kupić mieszkanie poniżej jego wartości rynkowej – czasami nawet za jedynie 2/3 kwoty, jaką zapłaciłoby się za takie mieszkanie, gdyby było normalnie wystawione na sprzedaż. Wygląda zbyt pięknie?

komornik dodano: 19.03.2012 06:00 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janusz Waluś, bojownik czy pospolity morderca?

Nacjonaliści i neofaszyści mają powody, żeby podziwiać nacjonalistę i neofaszystę ...

licytacja komornicza szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. licytacja komornicza. Wszystko na temat licytacja komornicza na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.