porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Licytacja mieszkania za długi czynszowe - jak jej uniknąć?

Gdy nie regulujemy zobowiązań finansowych w terminie, opóźniamy się z opłatą za mieszkanie lub w ogóle jej nie płacimy, powstaje poważne zadłużenie. Wierzyciel, któremu zalegamy z opłatami, może doprowadzić wtedy do egzekucji komorniczej, w tym eksmisji z lokalu lub jego licytacji. Jak jej uniknąć?

egzekucja komornicza dodano: 17.12.2014 15:46

Jak kupić nieruchomość w trybie licytacji komorniczej?

Licytacja komornicza to dobra okazja, żeby kupić mieszkanie poniżej jego wartości rynkowej – czasami nawet za jedynie 2/3 kwoty, jaką zapłaciłoby się za takie mieszkanie, gdyby było normalnie wystawione na sprzedaż. Wygląda zbyt pięknie?

komornik dodano: 19.03.2012 06:00 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Popek?
Kim jest Popek?

Coraz większą popularność zdobywa Popek Monster, czyli samozwańczy Król Albanii ...

licytacja komornicza szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. licytacja komornicza. Wszystko na temat licytacja komornicza na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.