porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak przygotować PROFESJONALNĄ KAWĘ W DOMU?

Aby napić się profesjonalnej kawy, wcale nie musimy wychodzić z domu. Wystarczy zasięgnąć podstawowej wiedzy z parzenia i konserwacji sprzętu, by przyrządzić cafe latte lub espresso rodem z włoskiej kafejki. Mówimy, jak przygotować profesjonalną kawę w domowych warunkach.

bariści dodano: 25.04.2012 07:20

Jak rozgrzać partnera podczas gry wstępnej?

Podobno nie ma lepszej metody na rozgrzanie partnera do nieprzytomności niż uprzednie go schłodzenie. Oczywiście nie chodzi o wrzucenie do lodowej kąpieli, nie, nie, nic z tych rzeczy. Efekt byłby łatwy do przewidzenia. Rzecz w tym, aby tak poprowadzić grę wstępną, żeby na zmianę rozgrzewać i ochładzać, nie dając partnerowi zbyt wiele czasu na ochłonięcie. Najpierw zasłoń mu oczy. Bo chodzi o to, żeby, odłączając jeden ze zmysłów, w tym przypadku zmysł wzroku, pobudzić inne zmysły. Niech się skupi na zmyśle dotyku i zapachu. Jako pierwsze niech będzie rozgrzewanie. W żadnym razie nie zaczynaj od oziębiania, bo partner może stracić ochotę na dalsze igraszki. Ogień ma w nim buzować jak w kotle piekielnym. Możesz to zrobić za pomocą masażu, wspomagając się olejkiem imbirowym czy cynamonowym albo, jeszcze prościej, rozsmarowując na jego ciele zwykłą oliwkę i dość mocno wcierając ją w skórę. Może nawet piec i boleć! Możesz także wykorzystać w tym celu gotowe specjalne kompresy rozgrzewające, które zawczasu kup w aptece. Warto takie mieć nie tylko dla celów seksualnych. Kompresy umieść pod karkiem i krzyżem partnera, a prawie natychmiast będzie efekt. Później wcieraj olejek w barki partnera, ramiona, brzuch, okolice talii, pępek, biodra, uda i całe nogi. Od czasu do czasu nachylaj się i dmuchaj swoim gorącym oddechem na wybrane miejsca, np. wewnętrzne części ud.

brzuch dodano: 12.11.2013 10:38

Jak złodzieje ukradli 5 ton lodu i jak ich policja złapała?

Ciężarówka-chłodnia zdążyła przejechać 2000 km, gdy wpadła w policyjną blokadę. Było w niej pięć ton skradzionego lodu. Po co kraść lód i wozić go tak daleko?

Argentyna dodano: 01.02.2012 10:07

Jak wykorzystać kostki lodu w sypialni?

Kiedy poczujesz, że partner płonie, sięgnij po lód. Weź przygotowaną uprzednio kostkę lodu i przejeżdżaj nią wzdłuż szyi partnera, w kierunku jego sutków, dalej w dół, wokół pępka, po wewnętrznych stronach ud. Ochładzaj teraz te miejsca, które jeszcze parę minut temu były rozgrzewane do białości. Zamiast kostek lodu możesz wprawić w taniec swoje palce, nawilżone miętowym żelem lub nawet posmarowane miętową pastą do zębów. Albo zanurzyć dłonie w chłodnej wodzie i pryskać nią na wybrane miejsca na ciele partnera. Możesz również dotykać go różnymi przedmiotami, które mają zimne powierzchnie, np. metalowymi kulkami. Albo posmarować ciało partnera ulubionymi lodami, które, topiąc się, będą znaczyć szlak do krainy rozkoszy.

namiętność dodano: 12.11.2013 10:36

Bezpieczeństwo na lodzie. Jakiej grubości lód jest bezpieczny?

Jak co roku mróz jest przyczyną wypadków polegających na utonięciu pod lodem. Na zamarznięte zbiorniki wchodzą łyżwiarze i wędkarze - i często giną. Najczęstszą przyczyną wypadków na lodzie jest nieumiejętność racjonalnej oceny bezpieczeństwa i wytrzymałości lodu. Jaka jego grubość nie zagraża życiu ludzi? Czy polskie prawo przewiduje kary za spowodowanie zagrożenia na lodzie? Dowiedz się, w jakich warunkach wolno wchodzić na lód.

bezpieczeństwo dodano: 06.02.2012 00:52

Bezpieczeństwo na lodzie. Co zrobić, gdy zarwie się lód?

Brak wyobraźni oraz panika to główne przyczyny utonięć w zimie. Co zrobić, gdy zarwie się pod nami lód? Jak pomóc tonącemu? Radzimy jak ocalić ludzkie życie, gdy załamie się lód.

akcja ratunkowa dodano: 13.02.2012 14:25

Jak Bawarczycy zbudowali kościół z lodu?

Kościół powstał w bawarskiej wiosce Mitterfirmiansreut. Ma 26 m długości, 11 m szerokości i wieżę wysoką na 19 m – wszystko z lodowych bloków. Po co Bawarczykom lodowa świątynia?

Bawaria dodano: 13.02.2012 11:06

Co zrobić, by zimą BRAMA NIE ZAMARZAŁA? Aby brama garażowa zimą nie zamarzła?

Zima jest dla nas jak dotychczas wyjątkowo łaskawa, ale do wiosny jeszcze daleko i niejedno może się zdarzyć. Co zrobić, żeby z dachu nie spadały na nas lodowe sople, a zamarznięta brama wjazdowa nie uwięziła nas na posesji? Mówimy, co zrobić z bramą, by zimą niegdy nie zamarzała. Co zrobić by brama garażowa zimą nie zamarzała?

brama wjazdowa dodano: 22.10.2012 09:29

Zobacz (i spróbuj) jakie koktajle i drinki proponują nowojorscy barmani! Czy znasz przepisy na najmodniejsze drinki?

– Wiosną i latem mamy ochotę na coś o lekkim i orzeźwiającym smaku. Alkohol w drinku nie może dominować, mamy go czuć w tle. Nie chodzi przecież o to, żeby odurzyć się alkoholem, a o to, by mieć dobry humor – mówi Tony Abou-Ganima, barman z Bar Po na West Village. Podajemy przepisy na wiosenne orzeźwiające drinki rodem z Nowego Jorku!

alkohol dodano: 23.03.2012 13:07

JAK ZROBIĆ FRAPPE? Idealna kawa na upały - przepis na kawę z miętą

Kiedy słońce w zenicie nie mamy raczej ochoty na gorącą filiżankę kawy. Podajemy wam więc przepis na kawę w wersji letniej, bardzo popularną w krajach śródziemnomorskich kawę mrożoną. Zobacz, jak mozna łatwo zrobić Frappe.

Frappe dodano: 27.06.2012 11:41
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Paweł Domagała: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Paweł Domagała: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Paweł Domagała ma 31 lat i jest artystą wszechstronnie utalentowanym ...

lód szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. lód. Wszystko na temat lód na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.