porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

NARTY W ALPACH. Które LODOWCE są najlepsze? Dokąd jechać na narty w Alpy?

W poszukiwaniu długich tras i gwarancji śniegu coraz częściej na narty jeździmy w Alpy. Na niektórych lodowcach można szusować nawet przez cały rok! Oto przegląd najlepszych lodowców w Austrii, Szwajcarii, we Włoszech i Francji.

alpejskie lodowce dodano: 10.02.2013 22:15

WAKACJE - wspinaczka bez liny. Jak powstały polskie góry? Sprawdź, czego nie wiesz o górach?

W Europie wszystkie masywy górskie z wyjątkiem Kaukazu i Gór Skandynawskich leżą na zachodzie kontynentu. Środkowa i wschodnia część Europy, w tym Polska, ma charakter raczej nizinny. Góry zajmują tylko 3,1 procent obszaru Polski, a mimo to jest na co spojrzeć zadzierając głowę. Jakie góry mamy w Polsce?

Alpy dodano: 25.07.2012 14:31

Gdzie najlepiej wybrać się na narty z rodziną poza sezonem?

Kiedy kończy się już sezon, a my wciąż mamy ochotę na narty, najlepiej jechać na lodowiec. Sezon trwa tam prawie przez cały rok! Polecamy lodowiec Fee w Szwajcarii.

Alpy dodano: 26.01.2012 13:20
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Laureaci nagrody Kapuścińskiego: Swietłana Aleksijewicz i Michał Olszewski: Kim są?
Laureaci nagrody Kapuścińskiego: Swietłana Aleksijewicz i Michał Olszewski: Kim są?

Nagroda Kapuścińskiego została wręczona laureatom na Warszawskich Targach Książki. Statuetki ...

lodowce w Alpach szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. lodowce w Alpach. Wszystko na temat lodowce w Alpach na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.