porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kiedy są LOSOWANIA i WYNIKI LOTTO?

W LOTTO, które nazywana jest pieszczotliwie lotkiem, gra cała Polska. Szczególnie wtedy, gdy jest duża kumulacja. Jeśli trafisz w lotka szóstkę (czyli wytypujesz trafnie sześć liczb) możesz zostać milionerem. Gwarantowana pula za „szóstkę” wynosi teraz 2 miliony złotych.

gra losowa dodano: 17.08.2012 14:30

LOTTO wyniki - jakie największe WYGRANE w historii? WYSOKA KUMULACJA

Chyba każdy z nas chciałby zostać milionerem. Dlatego też, gdy w Lotto trafi się wysoka kumulacja przed punktami totalizatora ustawiają się długie kolejki ludzi pełnych nadziei. O jakie największe kwoty wzbogacili się szczęśliwcy trafiający szóstkę?

Euro Milions dodano: 06.04.2012 21:21

Kiedy jest losowanie lotto - terminy 2014?

Losowanie Lotto może nieoczekiwanie przynieść fortunę, dlatego niezmiennie od lat wzbudza duże emocje. Sprawdź, kiedy i gdzie można obejrzeć losowanie Lotto i pozostałych gier Totalizatora Sportowego oraz gdzie znaleźć wyniki Lotto?

kiedy losowania lotto dodano: 25.01.2014 12:36

O której losowanie Lotto po zmianach w programie TVP?

Studio loterii lotto jest transmitowane w TVP Info we wtorki, czwartki i soboty o godzinie 22:15.

kiedy losowanie lotto dodano: 04.01.2014 12:10

KIEDY jest losowanie Lotto? O której, na jakim programie są losowania Lotto?

Istniejący od 1957 roku Totalizator Sportowy organizuje w ciągu tygodnia loterie, w których można wygrać różnorodne pule pieniężne. Lotto to nazwa główniej gry liczbowej. W jaki dni obywa się losowanie Lotto i o jakich godzinach?

gry liczbowe dodano: 06.11.2012 17:46 | odpowiedz (7)

Zmiana godziny losowania Lotto. Kiedy jest losowanie Lotto? Nowa godzina

Ważna wiadomość dla tych, którzy marzą o wygranej w Lotto: zmienia się godzina emisji losowania. Od kiedy i o której godzinie będą losowania Totalizatora Sportowego?

lotto dodano: 17.04.2013 11:47

Jak PISAĆ TEKSTY? Jakie są szanse, że ktoś napisze dobry tekst? Czy większe niż w LOTTO?

Dbaj o czytelnika - zaciekaw go. O wiele łatwiej napisać dobry tekst, niż wygrać nawet parkę w Lotto. Mówimy, jak napisać ciekawy tekst, którego czytelnik nie porzuci po kilku zdaniach, tylko przeczyta do końca.

grafomania dodano: 06.11.2012 11:33

Kumulacje LOTTO. Co można kupić za 50 mln?

Podobno zdecydowanie lepiej płacze się w Porsche niż w komunikacji miejskiej. Przyjmijmy, że jesteś szczęśliwcem, który wygrał duże pieniądze. Na przykład zgarnąłeś jedyną 6 podczas kumulacji w LOTTO. Co teraz?

kumulacja LOTTO dodano: 06.04.2015 16:10

Loteriada.pl - co znajdziesz na tej stronie?

Loteriada.pl to strona, na której do końca wakacji możesz wygrać cenne nagrody, uczestnicząc w tradycyjnych loteriach LOTTO.

Alfa Romeo dodano: 07.08.2012 07:15

Kim jest Ryszard Rembiszewski? Jakiej kobiety szuka na partnerkę?

Ryszard Rembiszewski, czyli popularny Pan Lotto od roku jest znowu do wzięcia. Jaka powinna być ta jedyna? - Dobra, miła i powinna mieć w oczach to coś - mówi tajemniczo Pan Lotto.

miłość dodano: 10.07.2012 16:33
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Bartek Bonk, medalista olimpijski? Jaka tragedia dotknęła olimpijczyka?

Bartek Bonk podczas Igrzysk w Londynie uratował honor polskich ciężarowców ...

losowanie lotto szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. losowanie lotto. Wszystko na temat losowanie lotto na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.