porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim był Steve Jobs? Kim dla mnie był Steve Jobs?

Steve Jobs, wizjoner w czarnym golfie, szef Apple i jeden z największych geniuszy branży technologicznej. 6 października świat obiegła wiadomość o jego śmierci. Zmarł w wieku 56 lat. Chorujący na raka trzustki mężczyzna był jednym z najsłynniejszych kreatorów branży informatycznej. Zobacz, kim był Steve Jobs i co mu zawdzięczamy?

APPLE dodano: 06.10.2011 10:15

Czy Apple przetrwa bez Steve'a Jobsa u steru?

24 sierpnia szef Apple’a Steve Jobs złożył rezygnację. Od „Jabłuszka” odszedł człowiek, który je stworzył i kierował nim przez wiele lat. Oficjalne informacje prasowe donoszą, że podjęcie takiej decyzji spowodowane jest chorobą Jobsa. Czy znosząca złote jajka firma przetrwa bez swojego stwórcy?

APPLE dodano: 10.09.2011 10:51
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zbigniew Wodecki – kim jest? Co osiągnął?
Zbigniew Wodecki – kim jest? Co osiągnął?

Zbigniew Wodecki szerokiej publiczności znany jest przede wszystkim z wykonania ...

Macintosh szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Macintosh. Wszystko na temat Macintosh na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.