porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Majówka dla aktywnych - Bieg Flagi i Bieg Konstytucji 3 Maja

Weekend majowy spędzasz w Warszawie? Wykorzystaj ten czas aktywnie. Uczestnicząc w jednej z kilku zaplanowanych wówczas imprez biegowych, możesz nie tylko uczcić rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, ale też pomóc potrzebującym.

bieg flagi dodano: 02.05.2015 09:35

Majówka na Podzamczu - piknik, prezentacja Pucharu UEFA i pokaz w Parku Fontann

W sobotę 2 maja 2015 roku na warszawskim Podzamczu zaplanowano wielki rodzinny piknik. W programie zawody sportowe, spotkania z mistrzami football freestyle, koncerty i multimedialny pokaz w Parku Fontann.

długi weekend dodano: 29.04.2015 15:17

Irlandia – dlaczego warto odwiedzić ten kraj?

Irlandia, oblana wodami Mórz Irlandzkiego i Celtyckiego oraz Oceanu Atlantyckiego, przyciąga turystów swym bogactwem i tajemniczością. Na zielonej wyspie możecie podziwiać klify, góry, morze i poszaleć w wielkich aglomeracjach. Mówimy, dlaczego warto odwiedzić Irlandię.

irlandia dodano: 04.05.2015 14:11

Jak zorganizować dzieciom majówkę?

Najczęściej spędzamy majówkę rodzinnie. W końcu podczas tego długiego weekendu odpoczynek należy się także dzieciom. Czym zająć dzieci, by nie zmarnowały wolnego czasu i wypoczęte wróciły do szkoły? Mówimy, jak zorganizować dzieciom majówkę.

majówka dodano: 01.05.2014 04:34
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Piotr Sałyga i Fundacja Chustka [ROZMOWA]
Piotr Sałyga i Fundacja Chustka [ROZMOWA]

Historia Joanny Sałygi cały czas budzi ogromne emocje wśród czytelników ...

majówka z dzieckiem szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. majówka z dzieckiem. Wszystko na temat majówka z dzieckiem na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.