porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

GRYCANKI. Co zrobić, by wyglądać tak dobrze jak MARTA GRYCAN?

Atak Grycanek trwa! Choć Marta Grycan za wszelką cenę chce wykreować swoje córki na celebrytki, zdaje się, że to na niej media koncentrują swoją uwagę. Choć pod adresem synowej lodowego potentata w większości padają słowa krytyki, jednak nie brakuje też osób zachwycających się jej urodą. Część opinii społecznej uważa nawet, że wygląda korzystniej od własnych córek. Co zrobić, by wyglądać tak dobrze jak Marta Grycan? Mówimy, dlaczego Marta Grycan wygląda tak młodo.

atuty dodano: 13.04.2012 13:46 | odpowiedz (3)

O czym jest program Jak ja wyglądam?

Na kanale Club TV możemy oglądać drugą serię programu "Jak ja wyglądam". Zobacz, o czym jest audycja, do kogo jest skierowana i kto może zgłosić się do udziału w programie. Jak się dostać do telewizyjnego show?

brytyjska aktorka dodano: 08.01.2012 10:59

W co się bawić z dzieckiem, aby rozwijać jego kreatywność? ZABAWA Z DZIECKIEM

Kreatywność w obecnych czasach stanowi jedną z najbardziej poszukiwanych i cenionych cech. Nasze maluchy zdają się być jedynymi istotami, którym nigdy jej nie brakuje. Dlatego też warto pielęgnować i rozwijać KREATYWNOŚĆ u dzieci już od najmłodszych lat. Zabawa dzięki, której dzieci będą się świetnie bawić.

córka dodano: 02.02.2012 11:10 | odpowiedz (4)

Czym kobiety odstraszają mężczyzn?

Większość kobiet, nawet jeśli się do tego nie przyznaje, chce podobać się mężczyznom. W osiągnięciu celu pomaga odpowiedni strój, fryzura i makijaż. Warto jednak pilnować, żeby nie przesadzić. Nie wszystko bowiem dobrze działa na facetów. Sprawdź, co odstrasza mężczyzn.

makijażowe błędy dodano: 01.04.2015 10:03

Jakie będą trendy w makijażu zimą 2015 roku?

W makijażu w sezonie jesień zima 2014/2015 dominują dwa trendy: naturalność oraz wyraziste kolory.

naturalny makijaż dodano: 15.11.2014 10:30

Sennik. Co znaczy, gdy we śnie przychodzą do ciebie fryzjerki, kosmetyczki, masażyści?

Kiedy dbanie o urodę odbywa się we śnie, to najczęściej jest ostrzeżenie. Przed fałszywymi przyjaciółmi, chorobami, kłopotami finansowymi, a także przed własnym zarozumialstwem, które może być żałosne w skutkach. Co znaczą sny o dbaniu o urodę?

aranżacja łazienki dodano: 09.01.2013 15:53

Sennik. Co oznacza, gdy we śnie malujemy paznokcie lub robimy makijaż? Malować się we śnie - jak to się tłumaczy?

Ten nietypowy sen, chociaż może być kojarzony z czymś miły, nie zwiastuje nic dobrego. Mówimy, co znaczy, jeśli śnisz, że malujesz paznokcie i jak interpretować robienie makijażu we śnie.

cienie do powiek dodano: 11.12.2012 15:22

Aplikacje do smartfonów. Czy można sobie zrobić makijaż telefonem komórkowym?

Smartfony ułatwiają życie w wielu dziedzinach. Różne aplikacje pomagają porównać ceny produktów w sklepach offline i online, pisać sms-y w trakcie spaceru, zlokalizować restaurację w najbliższej okolicy, a nawet sprawdzić pozycje seksualne. To jeszcze nic! telefonem komórkowym można sobie zrobić wirtualny makijaż!

android dodano: 17.11.2011 12:18 | odpowiedz (1)

Kalendarium ślubne. Miesiąc przed ślubem

Jest to najbardziej intensywny miesiąc z całych przygotowań. W tym czasie powinniście ustalić konkretną liczbę gości, a na dwa tygodnie przed weselem odebrać suknię i garnitur.

dom weselny dodano: 01.01.2012 15:19

Jaki makijaż będzie modny latem 2015?

Jaki makijaż będzie modny latem? Okazuje się, że możemy zaszaleć  - w tym sezonie powraca styl glamrockowy. Ale kobiety nie lubiące mocnego makijażu też będą zadowolone, dla nich jest styl make up no make up.

modny makijaż dodano: 06.05.2015 13:17
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Małgorzata Kukiz: kim jest żona Pawła Kukiza?
Małgorzata Kukiz: kim jest żona Pawła Kukiza?

Paweł Kukiz to jeden z kandydatów, który w maju będzie ...

makijaż szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. makijaż. Wszystko na temat makijaż na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.