porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

AGNIESZKA CHYLIŃSKA, MAŁGORZATA FOREMNIAK I ROBERT KOZYRA - JURY Mam Talent. Jak zmieniło się jury MAM TALENT?

Jury piątej edycji Mam Talent to Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Robert Kozyra. Już drugi sezon jury programu rozrywkowego TVN "Mam Talent" pracuje w nowym, innym od pierwotnego składzie. Czy lepszym? Jak zmienił się skłąd jury "Mam talent"?

Agnieszka Chylińska dodano: 19.11.2012 12:31

Z kim rozwiodła się Małgorzata Foremniak?

Małgorzata Foremniak w końcu postanowiła zakończyć swoje małżeństwo z Waldemarem Dzikim. Zobacz kim jest jej mąż aktorki i dlaczego para się rozwodzi z tym znanym polskim reżyserem, scenarzystą i producentem filmowym?

aktorka dodano: 06.11.2011 22:27

Kiedy 5. edycja show Mam Talent w TVN? Show w sobotę 1 września o godz. 20.00

TVN rozpocznie emisję piątej edycji show „Mam talent!” w sobotę, 1 września, o godz. 20.00. Jedyną zmianą w stosunku do poprzedniej edycji będzie nowy kolor przewodniczącej jury. MAM TALENT! Sezon 5 Program rozrywkowy na żywo. Emisja: od 1 września, sobota, godz. 20:00. Prowadzący: Marcin Prokop, Szymon Hołownia. Jury: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, Robert Kozyra.

Agnieszka Chylińska dodano: 01.09.2012 01:04 | odpowiedz (1)

Kiedy odbędą się CASTINGI DO MAM TALENT 5? Jak się dostać na widownię do piątej edycji MAM TALENT?

Już od 18 czerwca startują castingi do piątej edycji popularnego show TVN, MAM TALENT. Specjalnie dla ciebie zebraliśmy informacje kiedy i gdzie odbywają się castingi do programu. Czy wiesz, że możesz oglądać program z miejsca na widowni? Mówimy, jak oglądać program na żywo!

Agnieszka Chylińska dodano: 18.06.2012 16:21 | odpowiedz (5)

MAM TALENT 5: finał NA ŻYWO! O której jest program MAM TALENT W TVN? Kiedy obejrzeć powtórkę talent show?

Słyszałeś, że Mam talent!, to świetny program, ale nie wiesz gdzie i kiedy możesz go obejrzeć? To koniecznie to przeczytaj. Mówimy, gdzie i kiedy możesz obejrzeć Mam talent!

Agnieszka Chylińska dodano: 05.10.2012 11:27

MAM TALENT 5: finał NA ŻYWO! Kto wystąpił w finale MAM TALENT? KTO WYGRAŁ FINAŁ i 300 tys. zł?

Finał 5 edycji "Mam talent" w najbliższą sobotę 24.11.2012. Dowiedz się, kto tym razem walczy o 300 tys. złotych. Poznaj uczestników 5 edycji programu TVN "Mam talent" - piosenkarzy, akrobatów, tancerzy i kuglarzy!

Agnieszka Chylińska dodano: 24.11.2012 16:32

Czy doktor Zosia z Na dobre i na złe rozwiedzie się z doktorem Kubą Burskim?

Dopiero w jednym z odcinków "Na dobre i na złe", które zobaczymy w listopadzie 2011, pojawi się ponownie doktor Burska (Małgorzata Foremniak, 42 l.). Zosia wróci z Australii. Kuba nie chciał wracać razem z żoną do Polski. Zapewne zatem parę sympatycznych lekarzy z Leśnej Góry czeka rozwód. Czy Burscy się rozstaną?

Artur Żmijewski dodano: 14.09.2011 10:02

Kim jest Joanna Gajewska, menedżerka i partnerka Piotra Polka?

O partnerce Piotra Polka, Joannie Gajewskiej nie wiadomo zbyt wiele. Wiemy natomiast, że udało się jej usidlić mężczyznę, którego bardzo trudno mieć tylko dla siebie. Przedstawiamy kulisy związku Piotra Polka i jego menedżerki.

joanna gajewska dodano: 29.01.2015 09:58

Mam Talent 7. Kto wystąpił w finale show?

W sobotę 6 grudnia odbył się finał 7. edycji programu Mam Talent. W finale show wzięło udział 10 finalistów, ale zwycięzca był tylko jeden. To młody Adrian Makar, wychowanek domu dziecka w Dubience.

Adrian Makar dodano: 08.12.2014 15:29

MAŁGORZATA FOREMNIAK w nowej roli. Gdzie i kiedy będzie ją można oglądać?

W czwartek, 24 lipca o godz. 21 na kanale ID premiera kolejnej serii programu „Stalking – zła miłość”. Jego gospodarzem będzie Małgorzata Foremniak.

program telewizyjny dodano: 10.07.2014 13:39
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Maddinka nie żyje. Kim byla znana blogerka modowa?
Maddinka nie żyje. Kim byla znana blogerka modowa?

Kim była Maddinka, 27-letnia blogerka modowa, która zmarła nagle we ...

Małgorzata Foremniak szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Małgorzata Foremniak. Wszystko na temat Małgorzata Foremniak na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.