porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

ROŚLINY ZIMĄ. Jak zabezpieczyć krzewy malin przed zimą?

Aby cieszyć się co roku malinami pomyśl, co zrobić, aby malinowe krzewy przeżyły bez uszczerbku zimę. Jest kilka sposobów na uchronienie ich od przemarznięcia.

agrowłóknina dodano: 25.10.2011 08:56

ROŚLINY ZIMĄ. Jak zabezpieczyć krzewy malin przed zimą? Jak osłonić maliny przed zimą?

Jeśli chcesz co roku cieszyć się pięknymi malinami pomyśl, co zrobić, aby malinowe krzewy przeżyły bez uszczerbku zimę. Jest kilka sposobów na uchronienie ich od przemarznięcia. Jak osłonić maliny przed zimą? 

agrowłóknina dodano: 03.11.2012 15:40

Maliny - jakie mają właściwości? Jak zrobić przecier z malin?

Cenne właściwości malin znane są od dawna. Maliny wspomagają organizm w walce z chorobami i podnoszą jego odporność. Jakie jeszcze właściwości mają maliny?

maliny dodano: 25.02.2013 16:56 | odpowiedz (10)

Malina właściwa - pyszny owoc o zdrowotnych właściwościach

Krzew liściasty dorastający do 2 m wysokości o ciernistych pędach. Kwiaty są białe, zebrane w wiechy lub luźne grona. Owoce najczęściej czerwone, ale też bywają żółte i purpurowe. Roślina kwitnie od maja do czerwca, a owocuje w lipcu i sierpniu. Sprawdź, jak wykorzystać malinę dla zdrowia.

malina właściwa dodano: 22.07.2016 10:32

Czarna malina Bristol – jakie ma zalety i wady?

Czarne maliny to wciąż rzadkość w polskich ogrodach. Czy warto zdecydować się na posadzenie czarnej maliny na działce? Czy najbardziej popularna odmiana Bristol ma więcej wad, czy też zalet?

czarna malina dodano: 30.04.2015 14:01

Jeżyna i czarna malina - czym się różnią?

Jeżyny i maliny - ciemne owoce, kolce, sporo podobieństw. Szczególnie podobne są czarne maliny i jeżyny.  Czym się różnią owoce i rośliny, które je wydają?

czarna malina dodano: 10.03.2015 11:48
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Make Life Harder - kim są autorzy bloga - Maciej i Lucjan?
Make Life Harder - kim są autorzy bloga - Maciej i Lucjan?

Make Life Harder, czyli MLH powstał po to, by obśmiać ...

malina szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. malina. Wszystko na temat malina na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.