porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Współczesne freski. JAK OZDOBIĆ ściany freskami?

Technika fresku nie musi być trudna i skomplikowana w realizacji. Dzisiaj można się wspomagać gotowymi produktami – replikami barokowych i renesansowych obrazów przygotowanymi w odpowiedniej technice. Jak ozdobić ściany?

Affreschi dodano: 21.04.2012 00:28 | odpowiedz (1)

Cieniowana ściana. Jak ją wykonać? Jak pomalować ściany w modne ombre?

Efekt cieniowania, zwany ombre, jest ostatnio bardzo modny. Polega na stopniowym rozjaśnianiu lub przyciemnieniu jednego koloru lub też na płynnym przejściu z jednej barwy do drugiej. Lubisz malować i poszukujesz ciekawego sposobu dekoracji ściany? Spróbuj wykonać cieniowaną dekorację razem z nami.

cieniowanie dodano: 22.03.2013 14:42 | odpowiedz (1)

Czy jeden kolor ścian w mieszkaniu może być nudny? Jak pomalować ściany?

Kolory mają swoich wielbicieli. Sezonowo niektóre z nich bywają modne. Niezależnie od mody, w określony sposób oddziałują na nasze samopoczucie: każdy wie, że zieleń uspokaja, a czerwień pobudza. Jak wprowadzić jeden kolor do wnętrza i nadać mu wyjątkowego charakteru, unikając nudy i monotonii?

barwa dodano: 21.12.2011 14:31

Czym się kierować wybierając kolor ścian?

To, jak widzimy barwy, zależy od światła, w którym je oglądamy. Wybór temperatury wiodącego koloru wpływa na to, jak postrzegamy przestrzeń...

ciepłe barwy dodano: 10.07.2012 13:00

ŚCIANA OMBRE. Jak zrobić efekt OMBRE NA ŚCIANIE?

Chciałabyś mieć piękne ściany w domu, ale nie masz na nie pomysłu? A może masz dosyć nudnych tapet i jednolitych farb. Jeżeli tak, to efekt ombre na ścianie jest właśnie dla ciebie. Podpowiadamy, jak wykonać ścianę ombre.

efekt ombre dodano: 09.01.2013 16:16

MALOWANIE ŚCIAN FARBĄ STRUKTURALNĄ. Jak w prosty sposób wykonać dekoracje ścienne w mieszkaniu?

Malowanie ścian farbą strukturalną, to świetny pomysł na wykonanie dekoracji ściennych. Nie wymaga od nas specjalnych umiejętności, wystarczy pomysłowość i zmysł łączenia kolorów. Farba strukturalna odmieni monotonną, nudną ścianę, bez dużych nakładów finansowych.

aranżacja wnętrz dodano: 13.06.2012 08:30 | odpowiedz (1)

REMONT. MALOWANIE ŚCIAN. Jakie kolory wybrać do kuchni, a jakie do jadalni? [Galeria zdjęć]

Nie wiesz, w jaki sposób pomalować kuchnię i jadalnię, tak aby bezbłędnie ze sobą współgrały? Podpowiadamy, jak pomalować obydwa pomieszczenia, aby cieszyły nie tylko smak, ale wszystkie zmysły. Jak pomalować ściany w kuchni, jak w jadalni?

kolor ścian dodano: 25.07.2012 17:06

REMONT. Jak przygotować ścianę przed malowaniem? Malowanie ściany nowej i już pomalowanej.

Odpowiednio pomalowana ściana może się dobrze prezentować nawet przez kilkanaście, kilkadziesiąt lat. Zobacz, jak przygotować do malowania ścianę wcześniej niemalowaną oraz ścianę do przemalowania.

malowanie ścian porady dodano: 30.07.2012 17:17

ABC MALOWANIA POKOJU. Jak szybko odnowić mieszkanie?

Malowanie to szybki sposób na odświeżenie wnętrza. Nie musi oznaczać kilkudniowego remontu, wysiłku, stresu. Warunek? Musisz dobrze się do niego przygotować. Oto pięć zasad malowania pokoju.

ABC dodano: 17.01.2012 15:28

Czy trzeba gruntować ściany przed malowaniem?

Jeśli chcemy, aby malowanie ścian poszło nam gładko i dało jak najlepszy efekt trzeba odpowiednio przygotować podłoże, czyli je zagruntować. Stosowanie preparatów gruntujących przynosi wiele korzyści. Sprawdź jakie. 

grunt do ścian dodano: 12.02.2013 17:00
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zuzanna Borucka, youtuberka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Zuzanna Borucka, youtuberka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Kim jest Zuzanna Borucka? Oto, co trzeba wiedzieć o popularnej ...

malowanie ścian szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. malowanie ścian. Wszystko na temat malowanie ścian na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.