porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ananas - jakie ma właściwości zdrowotne?

Ananas to pyszny owoc, który warto dodawać do sałatek, mięs lub deserów. Substancje zawarte w ananasie chronią organizm przed chorobami wieńcowymi, zakrzepicą, zapaleniem stawów, osteoporozą i otyłością. Jak dołączyć ananasa do codziennej diety?

ananas dodano: 22.07.2016 11:33

Co zrobić z zużytymi bateriami?

Statystycznie w Polsce żużywamy prawie 300 milionów sztuk baterii i akumulatorów rocznie. Każda bateria zawiera toksyczne związki szkodliwe dla naszego organizmu i środowiska. Zużyte baterie nie mogą więc trafić do śmietnika. Co więc należy robić z zużytymi paluszkami?

akumulatorki dodano: 03.02.2012 08:30 | odpowiedz (2)

Jak uzdatniać wodę? Jak podnieść jakość wody z własnej studni?

Jeśli badanie wody z kranu wykaże, że jest ona złej jakości, warto zainwestować w jej uzdatnianie. Jakie urządzenia do tego służą?

filtr do wody dodano: 18.02.2015 15:06
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ewa Telega - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Ewa Telega to aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Niedługo zobaczymy ...

mangan szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. mangan. Wszystko na temat mangan na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.