porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie są najpopularniejsze hymny w polskim sporcie?

Każdy piłkarz wie, że mecz przy dopingu swoich kibiców gra się o wiele łatwiej. Głośne wsparcie z trybun spaja więzi z klubem i buduje jeszcze lepsze widowisko sportowe. Jakie polskie drużyny mają swoje przyśpiewki? Mówimy, jakie są najpopularniejsze hymny w polskim sporcie.

Cracovia dodano: 28.11.2012 16:41

"Oprócz błękitnego nieba..." Dlaczego niebo jest niebieskie lub błękitne? Skąd się biorą KOLORY NIEBA?

 "Oprócz błękitnego nieba, nic mi dzisiaj nie potrzeba" albo „Nad głową dzieje się niebieski młyn”, śpiewał Marek Grechuta. Skąd bierze się błękit ziemskiego nieba? A gdybyśmy byli, powiedzmy Wenusjanami – jakie niebo mielibyśmy nad sobą?

błękit nieba dodano: 30.06.2012 09:50

DANUTA GRECHUTA wdowa po Marku Grechucie. Kim jest Danuta Grechuta?

Danuta Grechuta przez 36 lat była żoną, sekretarką, menadżerem Marka Grechuty. Była jego muzą, a nawet natchnieniem. To dla niej Grechuta napisał "Będziesz moją Panią". I właśnie tak się stało... Ona żyła dla niego - on dla niej. Kim jest Danuta Grechuta? 

Będziesz moją Panią dodano: 24.11.2011 14:38

WIOSNA: piosenka. Jak o wiośnie śpiewają polscy wokaliści? [VIDEO]

Piosenki o wiośnie rodzą się z radości, że nadeszła najpiękniejsza z pór roku. O wiośnie śpiewał Marek Grechuta, śpiewali Skaldowie, Urszula Sipińska nagrała wiosenny duet z Trubadurami, a my nuciliśmy i nucimy razem z nimi. Oto wiosna w klasycznej polskiej piosence.

pierwszy dzień wiosny dodano: 22.03.2015 11:09

"MAREK GRECHUTA we wspomnieniach żony Danuty". Nowa niesamowita książka o Marku Grechucie. Kto ją napisał? Co zawiera?

"Marek. Marek Grechuta we wspomnieniach żony Danuty" to niesamowita książka, bo napisana przez osobę najbliższą Markowi Grechucie, napisana przez żonę. A Danuta Grechuta nie często, nie za dużo opowiadała do tej pory o mężu. Mało kto ma prawo tyle i tak mówić o Marku Grecucie. Danuta Grechuta kochała go, żyła z nim przez 36 lat. Zobacz, dlaczego warto przeczytać książkę o Marku Grechucie?

Baran Jakub wspomnienia dodano: 24.11.2011 15:07
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Nie żyje Alberta Watson. Kim była?
Nie żyje Alberta Watson. Kim była?

Alberta Watson (Faith Susan Alberta Watson) - kanadyjska aktorka urodzona 6 ...

Marek Grechuta szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Marek Grechuta. Wszystko na temat Marek Grechuta na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.