porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak przedstawia się dziesiątka najlepszych sportowców Polski roku 2014?

Już po raz 80-ty głosowano na najlepszych polskich sportowców w tzw. plebiscycie dziennika "Przegląd Sportowy" oraz TVP. Po pięciu z rzędu zwycięstwach Justyny Kowalczyk (2009-2013) przyszła kolej na podwójnego mistrza olimpijskiego w skokach narciarskich, Kamila Stocha.

kamil stoch dodano: 07.02.2015 10:38

Ile zarobił siatkarz Mariusz Wlazły?

Siatkarz Mariusz Wlazły - mówimy ile zarobił. Wielu polskich sportowców zarabiało bardzo godziwe pieniądze, a my przyjrzeliśmy się ich dochodom dokładnie. W tradycyjnej Złotej Setce „Super Expressu” osiemdziesiąte piąte miejsce w 2013 roku zajął Mariusz Wlazły.

ile zarabia siatkarz dodano: 21.09.2014 23:08

Ile zarobił w 2012 roku siatkarz Mariusz Wlazły?

Komu chciałoby się opuszczać Polskę w poszukiwaniu siatkarskiego chleba za granicą, skoro tutaj też można żyć godziwie? Mówimy, ile zarobił w 2012 roku Mariusz Wlazły.

gaża dodano: 10.02.2013 20:30
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Balli Marzec, muzułmanka, która chce wystartować w wyborach na prezydenta?

Brzmi zaskakująco, a jednak! Balli Marzec zdecydowała, że weźmie udział ...

Mariusz Wlazły szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Mariusz Wlazły. Wszystko na temat Mariusz Wlazły na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.