porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak przedstawia się dziesiątka najlepszych sportowców Polski roku 2014?

Już po raz 80-ty głosowano na najlepszych polskich sportowców w tzw. plebiscycie dziennika "Przegląd Sportowy" oraz TVP. Po pięciu z rzędu zwycięstwach Justyny Kowalczyk (2009-2013) przyszła kolej na podwójnego mistrza olimpijskiego w skokach narciarskich, Kamila Stocha.

kamil stoch dodano: 07.02.2015 10:38

Ile zarobił siatkarz Mariusz Wlazły?

Siatkarz Mariusz Wlazły - mówimy ile zarobił. Wielu polskich sportowców zarabiało bardzo godziwe pieniądze, a my przyjrzeliśmy się ich dochodom dokładnie. W tradycyjnej Złotej Setce „Super Expressu” osiemdziesiąte piąte miejsce w 2013 roku zajął Mariusz Wlazły.

ile zarabia siatkarz dodano: 21.09.2014 23:08

Ile zarobił w 2012 roku siatkarz Mariusz Wlazły?

Komu chciałoby się opuszczać Polskę w poszukiwaniu siatkarskiego chleba za granicą, skoro tutaj też można żyć godziwie? Mówimy, ile zarobił w 2012 roku Mariusz Wlazły.

gaża dodano: 10.02.2013 20:30
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jak zaczynał karierę Zygmunt Miłoszewski, laureat Paszportu Polityki 2014?
Jak zaczynał karierę Zygmunt Miłoszewski, laureat Paszportu Polityki 2014?

Zygmunt Miłoszewski - to do niego należał rok 2014. Autor powieści ...

Mariusz Wlazły szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Mariusz Wlazły. Wszystko na temat Mariusz Wlazły na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.