porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak urządzić orientalne mieszkanie?

Zaprośmy do wnętrza malowniczy folklor Maroka, ustawiając w mieszkaniu orientalne dodatki. Na sposób orientalny można ozdobić każde wnętrze. Wzorzysta ceramika urozmaici kuchnię, lampiony i bogate tkaniny stworzą romantyczną atmosferę w sypialni. Świeczniki pomogą się odprężyć w łazience podczas relaksującej kąpieli. Zapraszając znajomych również możemy ich ugościć w marokańskim stylu - przyrządźmy aromatyczne potrawy, które podamy na bogatej zastawie. Dajmy się ponieść tajemniczej magii.

aromatyczne potrawy dodano: 04.09.2013 10:24
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
(nie)Święta Matka Teresa. Kontrowersyjne rysy zakonnicy z Kalkuty

Mit Matki Teresy wspiera się na powszechnym przeświadczeniu o jej ...

marokański styl szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. marokański styl. Wszystko na temat marokański styl na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.