porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak urządzić orientalne mieszkanie?

Zaprośmy do wnętrza malowniczy folklor Maroka, ustawiając w mieszkaniu orientalne dodatki. Na sposób orientalny można ozdobić każde wnętrze. Wzorzysta ceramika urozmaici kuchnię, lampiony i bogate tkaniny stworzą romantyczną atmosferę w sypialni. Świeczniki pomogą się odprężyć w łazience podczas relaksującej kąpieli. Zapraszając znajomych również możemy ich ugościć w marokańskim stylu - przyrządźmy aromatyczne potrawy, które podamy na bogatej zastawie. Dajmy się ponieść tajemniczej magii.

aromatyczne potrawy dodano: 04.09.2013 10:24
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Olga Wasilewska, autorka artykułu o Kamilu Durczoku

Olga Wasilewska to dziennikarka która wstrząsnęła środowiskiem madialnym za sprawą ...

marokański styl szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. marokański styl. Wszystko na temat marokański styl na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.