porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

11 LISTOPADA: Trasy wszystkich przemarszy oraz Biegu Niepodległości

11 listopada ulicami Warszawy przejdą oprócz Marszu Niepodległości oraz Marszu Razem dla Niepodległej również 3 mniejsze przemarsze. Mówimy, jakimi trasami przechodzić będą uczestnicy 3 niewielkich przemarszy.

11 listopada dodano: 11.11.2013 09:03 | odpowiedz (1)

11 LISTOPADA: Czołg Renault FT-17 - co warto o nim wiedzieć?

11 listopada na czele Marszu Razem dla Niepodległej pojedzie zabytkowy czołg Renault FT-17, który brał udział w wojnie polsko-bolszewickiej. Czołg przeszedł renowację w Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie. Mówimy o czołgu Renault FT-17.

11 listopada dodano: 11.11.2013 08:03

Co działo się podczas marszów z okazji Święta Niepodległości w Warszawie? Jak przebiegały marsze?

Święto Niepodległości co roku jest okazją do przejścia przez Warszawę kilku marszów. Przez stolicę przeszedł m.in. prezydencki marsz „Razem dla Niepodległej” oraz „Marsz Niepodległości” zorganizowany m.in. przez Młodzież Wszechpolską i Obóz Narodowo-Radykalny. Co działo się na ulicach Warszawy podczas Święta Niepodległości?

marsz antyfaszystów dodano: 11.11.2012 17:47
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?

Media obiegła wiadomość, że matka Andrzeja Dudy zbierała podpisy poparcia ...

marsz razem dla niepodległej szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. marsz razem dla niepodległej. Wszystko na temat marsz razem dla niepodległej na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.