porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

WIBRATOR - bezpieczeństwo i higiena pracy! Jak uniknąć wypadku podczas używania wibratora?

Niejeden szpitalny korytarz na oddziałach laryngologii obwieszony jest gablotami wypełnionymi przedmiotami, jakie lekarzom udało się wydłubać z uszu i nosów dzieci. Chirurdzy też by mogli dorzucić co nieco. Lekarze nierzadko mówią: „nas już nic nie zdziwi”. Pewnie tak, dopóki nie przyjdzie im odgadnąć, czym jest to coś wewnątrz organizmu obolałego człowieka, co swoim wyglądem przypomina małą bombę lub niewybuch. Czy to może być wibrator?! Jak bezpiecznie używać wibratora, by nie trafić potem do lekarza?

jak używać wibratora dodano: 12.11.2020 11:08 | odpowiedz (1)

Jak walczyć z katarem?

Jeżeli lubicie domowe sposoby na leczenie zamiast sztucznych leków, mamy dla was rewelacyjną wiadomość. Najnowszym zabiegiem jest masturbacja. Pomaga ona walczyć z katarem. Tym razem to irański naukowiec, po wielu latach badań, opublikował tę wspaniałą wiadomość. Osobom cierpiącym na katar sienny dużo lepiej się oddycha po osiągnięciu orgazmu. Ciekawe, czy skoro orgazm jest dobry na katar, to czy ostrzejsze akcje łóżkowe będą lekiem na cięższe choroby.

choroba dodano: 17.01.2014 17:40

Jak wygląda BADANIE NASIENIA? Dlaczego warto je zrobić?

Jakość męskiego nasienia stale się pogarsza. Aby mieć pewność, że jesteś płodny, zrób badanie nasienia - jest proste i nieinwazyjne, a dostarcza cennych informacji. Powinieneś o tym pomyśleć, zwłaszcza jeśli chorowałeś w przeszłości na infekcje układu moczowo-płciowego.

badanie nasienia dodano: 17.08.2012 07:07

SEKSOMNIA. Co to jest za schorzenie zdiagnozowane przez dr House'a, jak się objawia i na czym polega?

Seksomnia to jedna z chorób zdiagnozowanych przez niezawodnego dr House'a, u jego pacjentki. Schorzenie polega na dążeniu do kontaktów seksualnych albo rozładowania napięcia seksualnego w czasie snu. 

choroby dr house dodano: 22.11.2011 10:37

Masturbacja. Czy masturbacja może szkodzić? Jakim chorobom zapobiega masturbacja?

Masturbacja chroni przed wieloma schorzeniami, powoduje większą produkcję endorfin czyli hormonów, które powodują, że czujemy się lepiej, a także zwalcza bezsenność. Co jeszcze daje nam masturbacja?

masturbacja a zdrowie dodano: 08.08.2014 08:56

25 lutego - Dzień Masturbacji. Skąd się wzięło święto?

Dzień Masturbacji obchodzimy w Polsce 25 lutego. Jest to ważne święto, obok takich ciekawych dni, jak Dzień Bez Stanika, Dzień Dobrych Rad, itp. Zobaczcie, o co chodzi z Dniem Masturbacji!

dzień masturbacji dodano: 25.02.2014 06:00

Leczenie masturbacją! Czy masturbacja może być formą terapii?

Masturbacja, kiedyś uważana za coś grzesznego, dziś jest nawet zalecana przez lekarzy jako jedna z form terapii zaburzeń, zreszta nie tylko na tle seksualnym. Tak dla kobiet, jak i dla mężczyzn, choć dlakobiet - znacznie częściej. Nie dziw się więc, jeśli zamiast recepty dostaniesz nakaz - masturbuj się!

erotyka dodano: 14.10.2013 11:34

Jak pracować językiem podczas seksu oralnego?

On się stara, pieści cię już dość długo, a ty nic. Ale nie usiłuj sobie wmawiać, że to twoja wina i sprawa twojej wrażliwości, a raczej jej braku. Pewnie on robi to nieumiejętnie. I jeśli sam się nie zorientuje, o co tu chodzi, podsuń mu parę wskazówek. Powiedz, jak powinien pracować językiem.

erotyka dodano: 09.10.2013 13:00

5 sposobów na... orgazm bez faceta. Jak sprawić sobie przyjemność?

Nie wiadomo, czy to dobrze, czy źle, ale coraz więcej kobiet przekonuje się, że do osiagnięcia seksualnej rozkoszy mężczyzna wcale nie jest im potrzebny. I, jak by na to nie patrzeć, z pewnością w życiu każdej kobiety mogą zdarzyć się sytuacje, kiedy to może okazać się prawdą. Jak sprawić sobie seksualną rozkosz, nie oglądając się na nikogo?

erotyka dodano: 25.01.2013 17:27 | odpowiedz (1)

Jak przywrócić APETYT NA SEKS? Jak skończyć z nudą w związku?

Traktowanie partnera jako coś stałego i pewnego, nuda w związku, utrata wyobraźni i chęci do zmienienia tego stanu rzeczy... - to zjawiska często pojawiające się w długodystansowych relacjach. Dowiedz się, jak zorganizować zabawę w sypialni, urealnić fantazje seksualne i wyzwolić swoje ciało.

fantazje erotyczne dodano: 30.12.2012 12:44
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bobbi Kristina Brown, córka Whitney Houston - co o niej wiemy?
Bobbi Kristina Brown, córka Whitney Houston - co o niej wiemy?

Bobbi Kristina 31 stycznia 2015 roku trafiła do szpitala, po ...

masturbacja szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. masturbacja. Wszystko na temat masturbacja na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.