porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co oznacza maska, którą noszą protestujący przeciwko ACTA?

Dla wielu ludzi maska, którą noszą protestujący na ulicach przeciwko ACTA, to tylko rekwizyt z filmu „V jak Vendetta”. Jednak jej historia jest o wiele dłuższa i bardziej skomplikowana.

ACTA dodano: 07.02.2012 07:19

Co to są prawa robotów Asimova?

Jeśli nie chcemy, by ziścił się scenariusz z dystopii „Matrix”, kiedy ludzkość zostaje pokonana przez inteligentne maszyny, musimy zawczasu… wprowadzić prawa rządzące robotami. Takie prawa wymyślił jako pierwszy w 1942 roku Isaak Asimov, pisarz science-fiction i naukowiec.

filmy science-fiction dodano: 27.09.2011 16:50

Czy już rozmawiałeś z inteligentnym robotem? Teraz masz okazję!

Znów nikogo na czacie? Czujesz się samotny w sieci, a rozmowa z botem Ania ze sklepu IKEA nie cieszy jak dawniej? Porozmawiaj online z prawdziwą, sztuczną inteligencją! Poznaj robota, który żyje tylko w internecie i rozmawia z milionami użytkowników na całym świecie.

 

bot dodano: 12.10.2011 12:29 | odpowiedz (9)

Bracia Wachowscy, siostry Wachowskie: od Larry'ego i Andy'ego do Lany i Lilly

Drugi z braci Wachowskich, twórców legendarnego "Matrixa", zmienił płeć! Kto jest teraz kim? Jeśli zgubiłeś się w tym Matrixie, przeczytaj ten tekst.

transseksualiści zmiana płci dodano: 09.03.2016 11:44

Keanu Reeves w reklamie polskiego województwa. O co chodzi? [VIDEO]

Keanu Reeves pojawił się w filmie promującym województwo Kujawsko-Pomorskie. Reklamówka ma na celu promocję regionu oraz odbywających się w nim wydarzeń kulturalnych.

dodano: 21.08.2014 19:37
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest chłopak Kingi Dudy? Co o nim wiemy?

O Kindze Dudzie mówią teraz wszyscy! Piękna krakowianka wzbudza podziw ...

Matrix szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Matrix. Wszystko na temat Matrix na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.