porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak wybierać meble na taras? Które meble tarasowe kupić? Z CZEGO meble na taras?

Meble ogrodowe oprócz tego, że powinny być dopasowane do wykończenia tarasu, muszą być przeznaczone do stosowania na zewnątrz. Do wyboru mamy wiele materiałów i wzorów mebli ogrodowych. Niektóre z nich trzeba konserwować, tak by zachowały urodę przez długi czas.

meble na taras dodano: 14.05.2012 14:22

Meble na taras – jakie wybrać? Meble ogrodowe z metalu, drewna, tworzywa...

Jakie meble na taras czy na balkon? Wyposażenie tarasu, tak jak i inne meble, musi pasować do charakteru domu i materiałów użytych do wykończenia. Mówimy, jak wybierać meble ogrodowe.

meble balkonowe dodano: 17.06.2013 09:55 | odpowiedz (1)

Jak umeblować taras? Jakie meble na taras wybrać?

Tarasy meblujemy jak salony: ustawiamy sprzęty o typowo pokojowych kształtach (rozłożyste kanapy, szezlongi wymarzone dla sybarytów), ale wykonane z materiałów odpornych na słońce i deszcz. Jak umeblować taras? Jakie meble sprawdzą się na tarasie?

jak umeblować taras dodano: 19.06.2013 14:00

Meble ogrodowe – jakie wybrać? Plastikowe czy drewniane, metalowe czy plecione? Jakie są zalety różnych materiałów?

Meble ogrodowe powinny być wygodne i ładne. W sklepach znajdziemy szeroki wybór mebli ogrodowych – zarówno plastikowych, aluminiowych, jak i drewnianych, wiklinowych czy rattanowych. Występują one w różnych kształtach i kolorach. Jak wybrać najlepsze dla nas?

meble ogrodowe drewniane dodano: 03.06.2013 16:18

Jak konserwować meble ogrodowe z WIKLINY?

Meblom domowym nie trzeba poświęcać wiele uwagi, natomiast te użytkowane w ogrodzie wymagają regularnej konserwacji. Pod wpływem słońca, deszczu czy wiatru tracą bowiem swój ładny wygląd.

konserwacja mebli dodano: 08.08.2012 07:03

Jak powinna wyglądać konserwacja drewnianych mebli ogrodowych?

Drewniane meble ogrodowe, by mogły służyć jak najdłużej, muszą być konserwowane. Z reguły wszystkie są zabezpieczane fabrycznie łagodnym impregnatem, który wnika w głąb drewna i chroni je przez kilka lat. Ale zabiegi konserwacyjne trzeba powtarzać. Mówimy jak to robić, by ochronić drewno przed niekorzystnymi wpływami atmosferycznymi 

drewno dodano: 01.08.2012 17:09

Jakie są rodzaje parasoli ogrodowych?

Wiosna i lato to doskonały okres na wypoczynek w ogrodzie. Niektórzy spędzają czas aktywnie, inni wybierają spokojniejsze zajęcia, np. opalanie, jednak każdy w końcu szuka cienia i to może zapewnić parasol ogrodowy.

konstrukcja parasola ogrodowego dodano: 25.07.2012 10:06

Meble ogrodowe, ogrodzenia i altany z drewna. Jak skutecznie zaimpregnować drewniane elementy w ogrodzie?

Meble ogrodowe, ogrodzenia, altany i inne elementy wykonane z drewna doskonale wkomponowują się w ogród, ale żeby długo zachowały dobry wygląd wymagają niestety systematycznej konserwacji. Podpowiadamy, jak i czym skutecznie zabezpieczyć drewno?

altany dodano: 13.04.2012 19:29

Meble ogrodowe – jak je przygotować do nowego sezonu

Jeżeli meble ogrodowe zostały umyte jesienią, a przez zimę były przechowywane w pomieszczeniu, wystarczy je tylko przetrzeć lwilgotną szmatką. Większe zabrudzenia zmywamy wodą z mydłem lub płynem do naczyń albo przy użyciu myjki wysokociśnieniowej (z wyjątkiem mebli z rattanu i wikliny).

meble z rattanu dodano: 16.05.2015 15:01

Meble ogrodowe z drewna – jak o nie zadbać? [SPRAWDZONE RADY]

Jeśli drewniane meble ogrodowe nie zostały fabrycznie zaimpregnowane, należy to zrobić samodzielnie. Teraz najczęściej drewno pokrywa się lazurą lub olejem. Nie czekaj, zabierz się za to od razu. Długo będą jak nowe!

konserwacja drewna dodano: 10.06.2014 19:20 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Józef Pawłowski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Józef Pawłowski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Józef Pawłowski jest polskim aktorem, znanym z roli głównej w ...

meble ogrodowe szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. meble ogrodowe. Wszystko na temat meble ogrodowe na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.