porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Meble ogrodowe – jak je przygotować do nowego sezonu

Jeżeli meble ogrodowe zostały umyte jesienią, a przez zimę były przechowywane w pomieszczeniu, wystarczy je tylko przetrzeć lwilgotną szmatką. Większe zabrudzenia zmywamy wodą z mydłem lub płynem do naczyń albo przy użyciu myjki wysokociśnieniowej (z wyjątkiem mebli z rattanu i wikliny).

meble ogrodowe dodano: 16.05.2015 15:01

Porządki wiosenne: jak czyścić meble?

Poznaj proste i bezpieczne sposoby na przywrócenie meblom świeżego wyglądu.

czyszczenie mebli dodano: 11.04.2015 11:01

Za ile kupimy meble tarasowe?

Aby taras stał się ulubionym miejscem wypoczynku i relaksu oraz towarzyskich spotkań i rodzinnych obiadów, nie może zabraknąć na nim mebli tarasowych. Jakie kupić i za ile?

fotel na taras dodano: 08.05.2014 15:50

Jakie wybrać meble do ogrodu?

Meble w ogrodzie mogą być przedłużeniem salonu lub dodatkowym pokojem wypoczynkowym. Warto zadbać, aby były one ładne, ale także funkcjonalne. Jakie wybrać meble do ogrodu?

aranżacja ogrodu dodano: 04.07.2013 09:29 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Minister zdrowia Bartosz Arłukowicz. Co robił przez 4 lata? [SUKCESY i PORAŻKI]
Minister zdrowia Bartosz Arłukowicz. Co robił przez 4 lata? [SUKCESY i PORAŻKI]

Miały być tańsze leki, skrócenie kolejek i szybkie leczenie dla ...

meble z rattanu szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. meble z rattanu. Wszystko na temat meble z rattanu na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.