porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Meble ogrodowe – jak je przygotować do nowego sezonu

Jeżeli meble ogrodowe zostały umyte jesienią, a przez zimę były przechowywane w pomieszczeniu, wystarczy je tylko przetrzeć lwilgotną szmatką. Większe zabrudzenia zmywamy wodą z mydłem lub płynem do naczyń albo przy użyciu myjki wysokociśnieniowej (z wyjątkiem mebli z rattanu i wikliny).

meble ogrodowe dodano: 16.05.2015 15:01

Porządki wiosenne: jak czyścić meble?

Poznaj proste i bezpieczne sposoby na przywrócenie meblom świeżego wyglądu.

czyszczenie mebli dodano: 11.04.2015 11:01

Za ile kupimy meble tarasowe?

Aby taras stał się ulubionym miejscem wypoczynku i relaksu oraz towarzyskich spotkań i rodzinnych obiadów, nie może zabraknąć na nim mebli tarasowych. Jakie kupić i za ile?

fotel na taras dodano: 08.05.2014 15:50

Jakie wybrać meble do ogrodu?

Meble w ogrodzie mogą być przedłużeniem salonu lub dodatkowym pokojem wypoczynkowym. Warto zadbać, aby były one ładne, ale także funkcjonalne. Jakie wybrać meble do ogrodu?

aranżacja ogrodu dodano: 04.07.2013 09:29 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Nie żyje Alberta Watson. Kim była?
Nie żyje Alberta Watson. Kim była?

Alberta Watson (Faith Susan Alberta Watson) - kanadyjska aktorka urodzona 6 ...

meble z rattanu szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. meble z rattanu. Wszystko na temat meble z rattanu na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.