porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak konserwować meble wiklinowe? Jak dbać o meble z wikliny?

Wiklina to piękny materiał do wyplatania różnego rodzaju przedmiotów, a także lekkich mebli z wikliny. Odpowiednio konserwowane meble z wikliny przetrwają wiele lat. Mówimy, jak dbać o meble wiklinowe.

meble wiklinowe dodano: 17.06.2013 09:12

Meble ogrodowe – jak je przygotować do nowego sezonu

Jeżeli meble ogrodowe zostały umyte jesienią, a przez zimę były przechowywane w pomieszczeniu, wystarczy je tylko przetrzeć lwilgotną szmatką. Większe zabrudzenia zmywamy wodą z mydłem lub płynem do naczyń albo przy użyciu myjki wysokociśnieniowej (z wyjątkiem mebli z rattanu i wikliny).

meble ogrodowe dodano: 16.05.2015 15:01

Jakie wybrać meble do ogrodu?

Meble w ogrodzie mogą być przedłużeniem salonu lub dodatkowym pokojem wypoczynkowym. Warto zadbać, aby były one ładne, ale także funkcjonalne. Jakie wybrać meble do ogrodu?

aranżacja ogrodu dodano: 04.07.2013 09:29 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Mateusz Lisiecki — kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Mateusz Lisiecki — kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Na Balu Dziennikarzy, u boku Magdaleny Waligórskiej, aktorki znanej z ...

meble z wikliny szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. meble z wikliny. Wszystko na temat meble z wikliny na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.