porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak działa ZEGAR BIOLOGICZNY CZŁOWIEKA? Życie w rytmie nocy i dni

Rytm życia ludzi i zwierząt potocznie nazywa się zegarem biologicznym. Badania naukowe dowiodły, że to określenie nie jest ani trochę na wyrost, a każdy z nas naprawdę ma wmontowany zegar!

brak snu dodano: 13.04.2012 08:47

BEZSENNOŚĆ wśród Polaków. Jak radzić sobie z bezsennością?

15 proc. osób po 70. roku życia regularnie zażywa leki nasenne. Często przyjmują je bez konsultacji z lekarzem. Z ostatnich badań przeprowadzonych w Katedrze i Klinice Psychiatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Poradni Zaburzeń Snu wynika, że ¼ Polaków regularnie nie dosypia.

bezsenność dodano: 18.01.2012 17:36

Mleko pomaga zasnąć - prawda czy mit?

Mówi się, że szklanka ciepłego mleka pomaga zasnąć. Czy naprawdę? A może są inne skuteczniejsze sposoby na przywołanie snu? Zobacz, co pić przed snem, by dobrze spać?

bezsenność dodano: 22.06.2016 16:41 | odpowiedz (2)

Wino - jak wpływa na nasze zdrowie?

Picie alkoholu w zbyt dużych ilościach szkodzi zdrowiu. Sytuacja wygląda jednak zupełnie inaczej, kiedy sięgamy po odrobinę czerwonego wina. Sprawdź, w jaki sposób wpływa ono na nasze zdrowie.

alkohol dodano: 19.07.2016 12:24

Dlaczego sen jest ważny?

Bez regeneracji organizmu człowiek długo by nie przeżył. Jesteśmy tak skonstruowani, że musimy co jakiś czas wypoczywać zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Po to właśnie potrzebny jest nam sen.

bezsenność dodano: 15.07.2015 09:54
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ojciec Tadeusz Rydzyk i ciekawostki z jego życia

Ojciec Tadeusz Rydzyk to prawdziwie ciekawa postać. Zobacz, czego o ...

melatonina szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. melatonina. Wszystko na temat melatonina na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.