porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Wiesiołek dobry nie tylko na serce. Na co jeszcze pomaga wiesiołek?

Medycyna od dawna wykorzystuje właściwości lecznicze roślin. Jedną z takich roślin jest wiesiołek. W Polsce występuje ok. 30 różnych gatunków tego ziela, lecz najczęściej spotykany jest wiesiołek dwuletni. Na co pomaga wiesiołek?

olej z wiesiołka dodano: 10.09.2012 16:00 | odpowiedz (1)

Ocet jabłkowy WŁAŚCIWOŚCI. Dlaczego warto używać octu jabłkowego?

Ocet jabłkowy. Już w czasach starożytnych, a później przez wieku w tzw. medycynie ludowej, stosowano go jako lek. Współczesne badania naukowe potwierdziły jego korzystne działanie na organizm człowieka. Jakie zalety ma ocet jabłkowy (czyli kwas octowy) i jak go stosować?

cholesterol HDL dodano: 02.02.2015 12:46

Nadwaga i jej skutki - dlaczego należy utrzymywać prawidłową wagę ciała?

Przez niewłaściwą dietę i coraz bardziej stresujący tryb życia oraz pracę coraz więcej osób cierpi na nadwagę. Może ona okazać się nie tylko groźna dla zdrowa, ale również życia. Poznaj skutki nadwagi!

cholesterol dodano: 28.08.2012 10:09

Co wiesz o zawale serca? Sprawdź, czy nie jesteś nim zagrożony.

Palisz, jesteś po 40., masz nadwagę i nadciśnienie, a w twojej rodzinie zdarzały się przypadki chorób serca? W takim razie jesteś w grupie podwyższonego ryzyka! W Polsce co roku do szpitali trafia około 100 tys. pacjentów z objawami choroby niedokrwiennej mięśnia sercowego, popularnie zwanej zawałem. Jak się uchronić przed tą groźną chorobą?

choroby serca dodano: 14.10.2011 13:29
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Piotr Sałyga i Fundacja Chustka [ROZMOWA]
Piotr Sałyga i Fundacja Chustka [ROZMOWA]

Historia Joanny Sałygi cały czas budzi ogromne emocje wśród czytelników ...

miażdzyca szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. miażdzyca. Wszystko na temat miażdzyca na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.