porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Michał Malitowski – kim jest juror Tańca z gwiazdami?

O Michale Malitowskim Polska usłyszała odwa lata temu, gdy w marcu 2012 roku po raz pierwszy zasiadł w fotelu jurora programu „Tylko taniec. Got to dance”. Teraz, gdy będzie oceniał uczestników kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami” stanie się w naszym kraju wielką gwiazdą. Na świecie jest już nią od lat... CO warto wiedzieć o Michale Malitowskim?

Got to Dance dodano: 30.01.2014 14:54

TYLKO TANIEC: jurorka Krystyna Mazurówna i Joanna LISZOWSKA, jurorzy Alan ANDERSZ i Michał MALITOWSKI?

Program taneczny "Tylko taniec. Got to dance" wystartował w marcu 2012 i cały czas bije rekordy popularności. Podobnie jest z jury programu, którzy swoimi ocenami wzbudzają spore zainteresowanie i budzą emocje. Jury programu składa się z Joanny Liszowskiej, Krystyny Mazurówny, Alana Andersza oraz Michała Malitowskiego. Dlaczego właśnie z nich? Zobacz kim jest jury programu? NA ŻYWO piątek 20:00, powtórka: niedziela 16:15.

Alan Andersz dodano: 04.05.2012 23:12

KIM są jurorzy show TYLKO TANIEC. Got To Dance: Krystyna MAZURÓWNA, Joanna LISZOWSKA, Alan ANDERSZ, Michał MALITOWSKI?

Na antenie Polsatu emitowane jest w piątkowe wieczory show "Tylko taniec. Got to dance". Program jest konkurencją dla „You Can Dance”. W przeciwieństwie do TVN-owskiego show w Polsacie swoich sił mogą spróbować zarówno soliści, jak i grupy taneczne, i to we wszystkich możliwych dyscyplinach. Chętnych, którzy marzą o karierze tanecznej ocenia czteroosobowe jury w składzie: Krystyna Mazurówna (przewodnicząca), Joanna Liszowska, Michał Malitowski i Alan Andersz. Mówimy, kim są jurorzy programu „Tylko taniec. Got to dance” i kto poprowadzi show. Jak dostać się do show Polsatu?

 

Alan Andersz dodano: 05.10.2012 21:41 | odpowiedz (30)

Michał Malitowski: jak podbija Azję?

Michał Malitowski, może nie będzie już startował turniejach tańca, ale z tańcem - jak obiecywał - nie zrywa.

Dansinn dodano: 09.07.2015 09:03

Michał Malitowski kończy karierę. Dlaczego?

Ta wiadomość spadła jak grom z jasnego nieba! Michał Malitowski, wspaniały tancerz, wielokrotnie honorowany najwyższymi nagrodami tanecznymi w tańcach towarzyskich, kończy karierę!

joanna leunis dodano: 29.05.2015 14:44

Jaki rekord pobił Michał Malitowski, juror programu "Got to dance. Tylko taniec"?

Juror "Got to Dance" pobił historyczny rekord. Michał Malitowski i jego partnerka Joanna Leunis po raz 8. wygrali prestiżowy International Championships w Londynie. Co to za zawody i jaką nagrodę otrzymał Malitowski i jego partnerka?

Got to Dance dodano: 15.10.2013 18:37
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Paulina Kaszuba - kim jest twarz kampanii STOMAlife?
Paulina Kaszuba - kim jest twarz kampanii STOMAlife?

Paulina Kaszuba ma 30 lat, a od 13. roku życia ...

Michał Malitowski szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Michał Malitowski. Wszystko na temat Michał Malitowski na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.