porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dla studentów - jak i gdzie szukać mieszkania do wynajęcia i współlokatora?

Jak co roku, z początkiem października studenci zaczynają zjeżdżać do miast, w których znajdują się ich uczelnie. Najpopularniejsze są oczywiście te największe, dlatego podpowiadamy, co i jak wynająć w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław czy Lublin. Czy decydować się na pokój, czy może na własne mieszkanie?

jak wynająć pokój dodano: 27.09.2012 13:59

Komu wynająć mieszkanie? Studentowi, pracującej parze czy rodzinie z dzieckiem

Sierpień i wrzesień to wzmożony okres poszukiwań mieszkań do wynajęcia. Szukają ich nie tylko studenci, którzy niebawem rozpoczynają rok akademicki, ale również pracujące pary i rodziny z dziećmi. Zobacz, komu najlepiej wynająć mieszkanie.

mieszkanie do wynajęcia dodano: 05.08.2014 14:17

Mieszkanie studenta. Jakie mieszkania wynajmują polscy studenci?

Niedługo początek roku akademickiego, a to oznacza, że w każdym mieście, w którym są wyższe uczelnie, studenci wciąż poszukują mieszkania, bo w akademikach miejsc jest niewiele w stosunku do potrzeb. A na rynku wynajmu nieruchomości zastój, bo niewiele mieszkań jest w zasięgu studenta. Sprawdź, jakie mieszkanie łatwiej będzie ci wynająć studentowi.

mieszkania do wynajęcia dodano: 12.09.2012 14:53
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jan Żyliński, książę milioner. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Jan Żyliński to polski książę, urodzony i wychowany w Londynie ...

mieszkanie dla studenta szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. mieszkanie dla studenta. Wszystko na temat mieszkanie dla studenta na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.