porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Inwestycja w nieruchomości. Jakie mieszkania kupowane są najczęściej?

Coraz więcej osób zamiast bankowych lokat wybiera inwestycje w nieruchomości. Jakie mieszkania cieszą się największym wzięciem? Wciąż małe, ale rośnie zainteresowanie lokalami powyżej 50 mkw.

inwestowanie dodano: 27.05.2015 15:17

Zakup mieszkania pod wynajem – jak to zrobić? Kiedy się to opłaca?

Trzeba bardzo dokładnie sprawdzić, czy opłaca się mieszkanie na wynajem. Za co je kupisz? W jakiej jest lokalizacji? Czy będzie chętny na zysk? Jakie będzie później przeznaczenie mieszkania na wynajem?

koszt wynajmu dodano: 18.08.2013 06:43
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tomasz Wróblewski – kim jest nowy naczelny WPROST?

Tomasz Wróblewski – zwolniony z „Rzeczpospolitej” w listopadzie 2012 roku w ...

mieszkanie pod wynajem szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. mieszkanie pod wynajem. Wszystko na temat mieszkanie pod wynajem na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.