porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Inwestycja w nieruchomości. Jakie mieszkania kupowane są najczęściej?

Coraz więcej osób zamiast bankowych lokat wybiera inwestycje w nieruchomości. Jakie mieszkania cieszą się największym wzięciem? Wciąż małe, ale rośnie zainteresowanie lokalami powyżej 50 mkw.

inwestowanie dodano: 27.05.2015 15:17

Zakup mieszkania pod wynajem – jak to zrobić? Kiedy się to opłaca?

Trzeba bardzo dokładnie sprawdzić, czy opłaca się mieszkanie na wynajem. Za co je kupisz? W jakiej jest lokalizacji? Czy będzie chętny na zysk? Jakie będzie później przeznaczenie mieszkania na wynajem?

koszt wynajmu dodano: 18.08.2013 06:43
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Polityczna przeszłość Andrzeja Dudy. Jak przebiegała jego kariera?
Polityczna przeszłość Andrzeja Dudy. Jak przebiegała jego kariera?

Ma dopiero 43 lata, za sobą prężną karierę polityczną, a ...

mieszkanie pod wynajem szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. mieszkanie pod wynajem. Wszystko na temat mieszkanie pod wynajem na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.