porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest BARTOSZ ARŁUKOWICZ - nowy MINISTER ZDROWIA w rządzie Tuska

Bartosz Arłukowicz to barwna postać w polskim parlamencie. Największa poselska strata lewicy. Jeden z lepszych transferów premiera Donalda Tuska do rządu PO-PSL. Lekarz pediatra, wykładowca Akademii Medycznej w Szczecinie został ministrem zdrowia. Kim jest zwycięzca drugiej edycji programu TVN - AGENT? 

Bartosz Arłukowicz dodano: 03.01.2012 06:01

Kim jest Adam Zdziebło?

Elżbieta Bieńkowska, podążając śladami Donalda Tuska, postanowiła objąć ważną posadę w strukturach Unii Europejskiej. Jeśli zostanie komisarzem - pozostawi za sobą pustą posadę ministra rozwoju i infrastruktury. Superministerstwo ulegnie jednak podziałowi, a Adam Zdziebło ma wziąć jedną z dwóch tek.

ELŻBIETA BIEŃKOWSKA dodano: 04.09.2014 14:19

Ile zarabia urzędnik ministerialny? PENSJE POLSKICH URZĘDNIKÓW, ZAROBKI W MINISTERSTWACH

W zeszłym roku zarobki w ministerstwach znacznie przekroczyły średnią krajową. Raport na ten temat opracował i opublikował portal rmf24.pl. W których resortach zarabia się najlepiej i ile dostaje urzędnik?

ile zarabiają urzędnicy dodano: 28.05.2013 07:47

Kim jest nowa minister edukacji narodowej - KRYSTYNA SZUMILAS?

Krystyna Szumilas w poprzedniej kadencji rządu Donalda Tuska pełniła funkcję wiceminister edukacji narodowej. W nowym rządzie awansowała na ministra. Sprawdź, co powinieneś wiedzieć o nowej minister edukacji narodowej?

Bogdan Zdrojewski dodano: 17.11.2011 16:31

MARCIN KOROLEC - kim jest nowy minister środowiska?

Marcin Korolec prywatnie jest mężem i ojcem czwórki dzieci. Zobacz jakie osiągnięcia zawodowe ma na swoim koncie dotychczasowy Minister Środowiska?

donald tusk dodano: 17.11.2011 13:06

Kim jest minister obrony narodowej - TOMASZ SIEMIONIAK?

Po dymisji Bogdana Klicha, od 2 sierpnia 2011r. urząd ministra obrony narodowej sprawuje Tomasz Siemoniak. Dowiedz się, kim jest i jakie zadania spoczywają na ministrze obrony narodowej?

Bogdan Zdrojewski dodano: 17.11.2011 16:32 | odpowiedz (4)

Kim jest minister skarbu - Mikołaj Budzanowski? Czym zajmuje się Ministerstwo Skarbu?

Obecny Minister Skarbu Państwa - Mikołaj Budzanowski - jest z wykształcenia historykiem-archeologiem. Zobacz jak przebiegała kariera polityczna tego urzędnika państwowego. Zobacz, czym zajmuje się Ministerstwo Skarbu Państwa.

donald tusk dodano: 18.11.2011 16:10

Kim jest BOGDAN ZDROJEWSKI - minister kultury i dziedzictwa narodowego?

Bogdan Andrzej Zdrojewski - 54-letni minister kultury i dziedzictwa narodowego, były prezydent miasta Wrocławia, absolwent dwóch kierunków na Uniwersytecie Wrocławskim. Zobacz sylwetkę Bogdana Zdrojewskiego.

Bogdan Zdrojewski dodano: 17.11.2011 16:10

Kim jest Michał Boni? Czym będzie zajmować się NOWY RESORT: Ministerstwo Cyfryzacji

W nowym rządzie Donalda Tuska pojawia się nowy resort – Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji. Na czele nowego ministerstwa ma stanąć Michał Boni. Przeczytaj, kim jest minister administracji i cyfryzacji oraz jakie zadania obejmie nowe ministerstwo.

cyfryzacja dodano: 17.11.2011 14:38

Jak bokser Nikołaj Wałujew łapał yeti dla przyszłego prezydenta Władimira Putina

Nikołaj Wałujew już mistrzem świata w boksie nie będzie. Rosyjski kolos nadal mierzy 213 cm i waży 150 kg, ale w 38. roku życia przestał wierzyć w zdobycie mistrzowskiego pasa. Za to uwierzył, że zostanie... przyszłym ministrem sportu Rosji.

boks dodano: 18.10.2011 10:51
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jacek Borcuch - kim jest?
Jacek Borcuch - kim jest?

Jacek Borcuch to człowiek kina. Znamy przede wszystkim z filmu ...

ministerstwo szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ministerstwo. Wszystko na temat ministerstwo na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.