porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zrobić misę ze starej płyty winylowej?

"Czarne płyty", czyli winyle, przeżywają drugą młodość w rękach DJ-ów i koneserów muzyki. A co jeśli od dawna nie mamy adapteru, a wśród niepotrzebnych rzeczy, które żal wyrzucać, została nam ulubiona płyta? Zróbmy z niej sentymentalną pamiątkę, która będzie przy okazji ciekawą ozdobą naszego stołu. Jak z płyty winylowej zrobić misę?

czarna płyta dodano: 19.09.2012 15:52 | odpowiedz (1)

Jadalnia dla dużego psa [Zrób to sam]

Masz w domu dużego pasa? W takim razie wiesz, że jedzenie z miski ustawionej nisko na podłodze nie jest dla niego wygodne. Dzięki tej instrukcji wykonasz samodzielnie stanowisko do karmienia, które ułatwi psu spożywanie posiłków i picie wody, a przy okazji ozdobi psi kącik. Zobacz, jak to zrobić.

jadalnia dodano: 10.07.2015 13:38

Co robić, gdy pies nie chce jeść?

Często zdarza się, że pies nie chce jeść. Jeśli brak apetytu nie jest związany z chorobą, wówczas nie należy czworonoga na siłę karmić. Zamiast tego spróbujmy kilka rodzajów karm - suchych i w puszkach - psy często maja konkretne preferencje co do "smaku". Warto również sprawdzić czy pies przypadkiem sam nie organizuje sobie lepszego jedzenia od tego co ma w misce.

karma dodano: 04.12.2013 22:00
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Rafał Trzaskowski – kim jest? KARIERA, RODZINA
Rafał Trzaskowski – kim jest? KARIERA, RODZINA

Rafał Trzaskowski, byłi europarlamentarzysta i wiceminister spraw zagranicznych ds. europejskich ...

miska szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. miska. Wszystko na temat miska na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.