porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Mniszek lekarski - jak wykorzystać go dla zdrowia?

Wieloletnia bylina dorastająca do 50 cm wysokości o głęboko wciętych liściach. Jej koszyczki kwiatowe złożone są z żółtych kwiatów. Mlecz kwitnie od kwietnia do sierpnia. Po przekwitnięciu z jego kwiatostanu tworzy się kulista, puchowa kula, rozsypująca się przy dmuchnięciu. Cała roślina zawiera gęsty, lepki sok mleczny. Sprawdź, jak wykorzystać mniszka dla zdrowia.

domowa apteczka dodano: 22.07.2016 10:46

Jak zrobić syrop z mleczu?

Syrop z mleczu, czyli mniszka lekarskiego to tradycyjne lekarstwo na przeziębienie. W przeciwieństwie do wielu leków - świetnie smakuje. Jak zrobić zdrowy syrop z mniszka?

mlecz dodano: 19.03.2015 14:22
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Monika Mariotti - kim jest?
Monika Mariotti - kim jest?

Monika Mariotti zagra jedną z głównych ról w nowym serialu ...

mniszek szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. mniszek. Wszystko na temat mniszek na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.