porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Model Creightona - jak stosować? [INSTRUKCJA]

Model Creightona to jedna z metod naturalnego planowania rodziny. Polega na obserwacji śluzu w cyklu menstruacyjnym. Mówimy, jak stosować model Creightona na co dzień. Oto instrukcja!

ANTYKONCEPCJA dodano: 13.05.2015 11:52

Model Creightona - na czym polega ta metoda antykoncepcji?

Model Creightona to nowa metoda antykoncepcji, która polega na obserwacji śluzu i wyznaczaniu dni płodnych oraz niepłodnych w cyklu. Model Creightona jest związany z naprotechnologią. Dowiedz się, na czym polega Model Creightona.

ANTYKONCEPCJA dodano: 29.04.2015 14:37
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zmarł Terry Pratchett. Kim był twórca Świata Dysku?

Terry Pratchett był jednym z najbardziej popularnych na świecie pisarzy ...

Model Creightona szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Model Creightona. Wszystko na temat Model Creightona na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.