porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Wiosenne trendy 2013 - ubrania i dodatki w paski

Paski przebojem wkroczyły do kolekcji na sezon wiosna/lato 2013! Prezentujemy ubrania i dodatki w paski, dowiedz się, jak modnie wyglądać tej wiosny!

dodatki w paski dodano: 29.04.2013 09:23

Modny wzór w paski - trendy w kolekcjach 2013

Jadąc przez miasto zauważyć można coraz więcej bilboardów dużych sieciówek i domów mody, reklamujących kolekcje wiosna/lato 2013. Jest coś co łączy wszystkie te reklamy - najmodniejszy wzór w czarno - białe paski!

moda na paski dodano: 27.03.2013 08:46

Pasy, paski i prążki to najmodniejsze wzory sezonu wiosna/lato 2013. Jak je nosić?

Na tegoroczny sezon wiosna/lato 2013 projektanci jednogłośnie ogłosili powrót pasków. To jednen z tych wzorów, które mogą sprawić, że nasza stylizacja będzie modowym hitem lub fatalną pomyłką. Jak nosić paski? Jakiej grubości i jakiego koloru powinny być modne tej wiosny paski?

ciuchy w paski dodano: 22.03.2013 18:39
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Nie żyje Agnieszka Kotlarska. Kim była?

Agnieszka Kotlarska to polska aktorka, znana przede wszystkim z filmu ...

modne paski szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. modne paski. Wszystko na temat modne paski na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.