porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest Barbara Jaruzelska, żona generała Wojciecha Jaruzelskiego? [SYLWETKA]

Barbara Jaruzelska była jedną z najbardziej tajemniczych żon oficjeli w historii Polski. Całe życie poświęciła karierze naukowej, córce i dbaniu o dom. Nie pokazywała się publicznie, nie uczestniczyła też w życiu politycznym. Mówimy, kim jest Barbara Jaruzelska, żona generała Wojciecha Jaruzelskiego.

Barbara Halina Jaskólska dodano: 25.05.2014 18:35 | odpowiedz (4)

Kim jest MONIKA JARUZELSKA, córka Wojciecha Jaruzelskiego?

Monika Jaruzelska kojarzona jest przede wszystkim ze swoim ojcem, generałem Wojciechem Jaruzelskim. To również ceniona stylistka, prowadzącą założoną przez siebie Szkołę Stylu. Co Jaruzelska mówi o swoim ojcu? Jak wyglądał stan wojenny z jej perspektywy?

 

generał dodano: 12.12.2011 19:21 | odpowiedz (2)

Czym obecnie zajmują się dzieci komunistycznych aparatczyków?

Mimo, że epoka komunistycznych dygnitarzy dawno przeminęła, dziś znów są na ustach wszystkich. To efekt kolejnej próby postawienia m.in. gen. Czesława Kiszczaka przed sądem. Przy tej okazji pojawia się pytanie, czym obecnie zajmują się dzieci dygnitarzy i prominentnych działaczy epoki PRL.

dzieci Kiszczaka dodano: 13.12.2014 08:43

Monika Jaruzelska: w jakiej fundacji zasiada córka gen. Wojciecha Jaruzelskiego?

Monika Jaruzelska, córka zmarłego niedawno gen. Wojciecha Jaruzelskiego postanowiła krzewić pamięć o swoim ojcu i popularyzować dzieje socjalistycznego ustroju. Jak? Jako członek rady fundatorów Fundacji Archiwum Dokumentacji Historycznej PRL.

Pogrzeb Wojciecha Jaruzelskiego — kiedy i gdzie zostanie pochowany generał?

Pogrzeb generała Jaruzelskiego odbędzie się w niedzielę 1 czerwca 2014 r. na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie. Decyzję podjął stołeczny ratusz na wniosek zwiazku kombatantów.

Jaruzelski powązki dodano: 27.05.2014 11:50

Monika Jaruzelska Rodzina - o czym jest nowa książka córki generała?

16 kwietnia ukaże się druga książka Moniki Jaruzelskiej. "Rodzina" opowiadać będzie o trudnych relacjach i dramatach w domu rodzinnym córki generała. Mówimy o nowej książce Moniki Jaruzelskiej - "Rodzina".

córka jaruzelskiego dodano: 14.05.2014 10:59

"Towarzyszka panienka": fragment książki Moniki Jaruzelskiej. Dlaczego warto przeczytać autobiografię córki generała?

"Towarzyszka panienka" to tytuł autobiograficznej książki Moniki Jaruzelskiej: córki generała Jaruzelskiego. Zobacz fragment pełnej dowcipu opowieści o dorastaniu u boku sławnego ojca.

autobiografia Moniki Jaruzelskiej dodano: 18.04.2013 06:50 | odpowiedz (1)

90 urodziny Wojciecha Jaruzelskiego. Sprawdź, kto bawił się na przyjęciu w hotelu Hyatt

Generał Wojciech Jaruzelski swoje 90 urodziny świętował 6 lipca 2013 r. w hotelu Hyatt w Warszawie. Na imprezie nie zabrakło przyjaciół i znajomych autora stanu wojennego m.in. byłego premiera Józefa Oleksego czy szefa tygodnika „Nie” Jerzego Urbana. Kto jeszcze się bawił na urodzinach generała Jaruzelskiego?

Aleksander Kwaśniewski dodano: 12.07.2013 08:39

WOJCIECH JARUZELSKI: 90. URODZINY. Skąd pochodzi generał? Kim jest? Jak przebiegała jego kariera?

6 lipca przypadają 90. urodziny Wojciecha Jaruzelskiego – postaci budzącej wiele kontrowersji i o której stale się dyskutuje. W związku z tym przybliżamy sylwetkę generała. Mówimy, skąd pochodzi Wojciech Jaruzelski, kim byli jego rodzice, jak trafił do wojska i jak przebiegała jego kariera, a także za co był sądzony.

Barbara Jaruzelska dodano: 06.07.2013 00:00

Co Monika Jaruzelska napisała w wydanej właśnie autobiografii "Towarzyszka Panienka" o swoich rodzicach? Jakie fakty ze swojego życia ujawniła?

Monika Jaruzelska napisała właśnie książkę „Towarzyszka panienka”. Ujawnia w niej wiele ciekawych faktów z życia swojej rodziny. Opowiada o rodzicach i trudnym dzieciństwie. Poznajemy również pierwsze słowa generała Wojciecha Jaruzelskiego, tuż po wprowadzeniu stanu wojennego.

autobiografia Moniki Jaruzelskiej dodano: 19.04.2013 06:48
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ryszard Petru - kim jest? KARIERA, RODZINA

Ryszard Petru głośno zaznaczył w mediach swoją obecność, gdy w ...

MONIKA JARUZELSKA szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. MONIKA JARUZELSKA. Wszystko na temat MONIKA JARUZELSKA na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.