porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

11 wersji zabicia gen. Papały. Która wersja okazała się prawdą?

Generał Marek Papała został zamordowany 25 czerwca 1998 roku. W toku śledztwa toczącego się przez 14 lat powstało 11 wersji jego zamordowania. Która okazała się być prawdziwa?

generał Marek Papała dodano: 26.04.2012 13:36

Thriller. Dlaczego warto obejrzeć „Incognito" Johna Badhama?

1 czerwca 2012 roku na Zone Europa odbędzie się premiera najnowszego filmu Johna Badhama pt. „Incognito". Tym razem reżyser „Gorączki sobotniej nocy" zaprasza widzów do rozwikłania zagadkowego morderstwa. W roli głównego bohatera wystąpi amerykański aktor i producent filmowy Jason Patric. Mówimy, dlaczego warto obejrzeć thriller „Incognito".

film dodano: 29.05.2012 19:13

Kim jest Zuzanna M.: Maria Goniewicz - 18-letnia poetka, podejrzana o zabójstwo?

Zuzanna M., 18-latka pisząca wiersze jako Maria Goniewicz (na koncie ma wydany tomik poezji), ze swoim chłopakiem Kamilem N.  z zimną krwią zamordowała jego rodziców. Kim jest dziewczyna? Co o niej wiadomo?

Maria Goniewicz dodano: 16.12.2014 12:39

Kim jest Phil Rudd, perkusista AC/DC oskarżony o zlecenie dwóch zabójstw?

Nigdy nie mógł narzekać na brak problemów w życiu. Jednak ostatnie doniesienia, dotyczące jego osoby zaskoczyły chyba każdego. Przedstawiono mu zarzut zlecenia dwóch morderstw, grożenia śmiercią oraz posiadania narkotyków. Kim jest Phil Rudd - perkusista kultowego AC/DC?

acdc dodano: 06.11.2014 10:14

Sennik. Co oznaczają koszmary? Poznaj znaczenie koszmarnych snów!

Złe sny to zwykle fantastyczna wróżba! Czeka cię miłość, powodzenie i dobrobyt! Czasem kłopoty, ale dzięki wrodzonemu sprytowi i dobrej gwieździe przekujesz je na sukces. Ale uwaga - koszmary mogą być też sygnałem od organizmu, który mówi: nie pracuj tyle, zwolnij, odpręż się! Co jeszcze oznaczają koszmarne sny?

Ciemność dodano: 07.03.2013 15:22

PRZEPOWIEDNIE 2012. Fenomen jasnowidza KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO, na czym polega?

Krzysztof Jackowski to znany polski jasnowidz, rozwiązujący zagadki kryminalne. Przy współpracy z Jackowskim policji udało się m.in. odnaleźć ciało zaginionego policjanta i zakonnicy. Mówimy, jak Krzysztof Jackowski pomaga rozwiązywać zagadki kryminalne. PRZEPOWIEDNIE na rok 2012 

deja vu dodano: 08.02.2012 07:05 | odpowiedz (3)

Janusz Waluś, bojownik czy pospolity morderca?

Nacjonaliści i neofaszyści mają powody, żeby podziwiać nacjonalistę i neofaszystę Janusza Walusia, który w 1993 roku, przebywając na emigracji w RPA, zastrzelił Chrisa Haniego, lidera partii komunistycznej. Dla całej reszty Waluś nie powinien być ani bohaterem, ani bojownikiem, tylko mordercą

dodano: 19.03.2016 09:16

Madeleine McCann zamordowana przez włamywaczy?

Historię o zaginięciu małej Madeleine McCann zna cały świat. Dziecko zniknęło z pokoju hotelowego podczas rodzinnych wakacji w Portugalii. Nowy trop może pomóc rozwikłać zagadkę sprzed siedmiu lat.

Porwanie dodano: 28.08.2014 17:41
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Balli Marzec, muzułmanka, która chce wystartować w wyborach na prezydenta?

Brzmi zaskakująco, a jednak! Balli Marzec zdecydowała, że weźmie udział ...

morderstwo szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. morderstwo. Wszystko na temat morderstwo na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.