porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

PIKNIK NAUKOWY 2012 - jakie atrakcje, wydarzenia i ciekawostki?

Tematem przewodnim 16. Pikniku Naukowego organizowanego wspólnie przez Polskie Radio i Centrum Nauki Kopernik jest  „Energia”.

Centrum Nauki Kopernik dodano: 09.05.2012 11:57

Co mówią kwiaty? Jakie znaczenia przypisywane są kwiatom?

Sprawdź symbolikę kwiatów. Jeśli wręczysz przyjaciółce bukiet czerwonych róż a ukochanej dalie, skutek może być odwrotny do zamierzonego. Szczególnie, jeśli Panie znają mowę kwiatów...

 

co mówią kwiaty dodano: 29.07.2013 18:22

Co symbolizuje goździk?

Goździk to kwiat, który warto docenić.  Jest nie tylko ładny i trwały, doskonale prezentuje się w wazonie - sam czy w bukiecie, ale też ma bogatą symbolikę i jest zasłużony dla historii. Co symbolizuje goździk?

goździk dodano: 05.05.2015 09:27

Dzień Kobiet. Znaczenie kolorów i rodzaju kwiatów - jakie jest?

W Dniu Kobiet bukiet kwiatów jest najbardziej trafionym prezentem. Chyba nie ma kobiety, która nie lubi ich dostawać. Kwiaty są wyrazem uczuć, oddania, hołdu i pamięci. Ale na jakie kwiaty się zdecydować? Jakie znaczenie mają kolory i rodzaje kwiatów?

dzień kobiet dodano: 04.03.2015 14:06

Kwiaty na walentynki - co symbolizują róże, frezje, goździki?

Nie wiesz jakie kwiaty podarować swojej ukochanej na walentynki? A może otrzymałaś kwiaty od tajemniczego wielbiciela i zastanawiasz się, co też one mogą oznaczać? Sprawdź, jakie kwiaty wyrażają gorące uczucia - poznaj symbolikę najbardziej popularnych kwiatów walentynkowych.

kwiaty dodano: 09.02.2015 08:13 | odpowiedz (1)

WALENTYNKI - poznaj mowę kwiatów!

Walentynki - jednym z najpopularniejszych walentynkowych upominków są kwiaty. Jeśli nie potrafisz wyznać uczuć słowami, kwiaty mogą cię w tym wyręczyć. Przed wizytą w kwiaciarni poznaj mowę kwiatów.

co mówią kwiaty dodano: 04.02.2015 16:22 | odpowiedz (2)

Jak pielęgnować cięte kwiaty irysa?

Irysy, czyli kosaćce, są jednymi z najpopularniejszych kwiatów hodowanych w Polsce i doskonale nadają się do trzymania w wazonie, pod warunkiem, że zostaną ścięte tuż przed rozkwitem pąków. Ich nazwa związana jest grecką boginią Irys, posłanką bogów, dlatego kwiaty te symbolizują dobre wiadomości.

florystyka dodano: 13.02.2015 17:06

Bukiet dla Mamy na Dzień Matki: z jakich kwiatów go zrobić? Mowa kwiatów

Bukiet dla Mamy na Dzień Matki nie musi być bardzo drogi. Ważniejsze, by zrobiony był z sercem. Gdy dobierając kwiaty zastosujemy mowę kwiatów bukiet może mieć podwójne znaczenie. Jakie kwiaty wybrac, by oznajmić Mamie z ich pomocą nasze uczucia?

bukiet dla mamy dodano: 20.05.2014 12:32
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Hanna Żudziewicz - kim jest?
Hanna Żudziewicz - kim jest?

Hanna Żudziewcz to nowa gwiazda tanecznego talent show "Danicg with ...

mowa kwiatów szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. mowa kwiatów. Wszystko na temat mowa kwiatów na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.