porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co szkodzi mszycom?

Mszyce wysysają sok z roślin, nakłuwają je powodując ich osłabienie, zniekształcenie, więdnięcie i wysychanie. Odchody mszyc są dobrą pożywką dla grzybów pokrywających liście roślin. Jak uniknąć tych szkodników w ogrodzie?

mszyce dodano: 17.03.2015 23:43

Mszyce: jak je zwalczać nikotyną lub mydłem?

Mszyce  często pojawiają się w ogródkach. Masowo się rozmnażają i całymi stadami wysysają soki z roślin. Czy warto jeszcze częstować je papierosem? Albo dundować im kąpiel z dodatkiem mydła? Dowiedz się, jak się pozbyć mszyc domowymi sposobami.

mszyce dodano: 07.06.2014 15:05

Szkodniki roślin ogrodowych - jak je zwalczać?

Utrzymanie ogrodu w jak najlepszym porządku gwarantuje minimalizowanie problemów ze szkodnikami. Dbałość o czystość i obserwacja roślin sprawią, że zauważymy pierwsze pojawienie się szkodników i szkód przez nie spowodowanych. Szybkie reagowanie zapobiegnie rozprzestrzenianiu się chorób roślin.

chorby grzybowe roślin dodano: 17.06.2013 06:00

Mszyce w ogrodzie. Jak się pozbyć mszyc z ogrodu domowymi sposobami?

Mszyce to zmora ogrodników. Potrafią w krótkim czasie zniszczyć nasz ogród. Mszyc najłatwiej pozbyć się z roślin, stosując pestycydy. Ale są też domowe i skuteczne sposoby pozbycia się niechcianych owadów z ogródka. Sprawdź, jak pozbyć się mszyc z ogrodu domowymi sposobami.

Jak zwalczać mszyce dodano: 09.05.2013 15:55

Mszyce - jak uchronić przed nimi rośliny? Jak zwalczać mszyce?

Mszyce to jedne z najczęściej spotykanych szkodników roślin. Te pospolite owady żerują na roślinach rosnących w ogrodach, na balkonach i tarasach, a także w mieszkaniach. Jak chronić się przed mszycami, jak się ich pozbyć, gdy zaatakowały nasze rośliny?

mszyce dodano: 06.06.2012 13:42
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Eugeniusz Bodo: kariera i rodzina

Eugeniusz Bodo, gwiazdor przedwojennego kina i teatru, zadziwiał swoją wszechstronnością ...

mszyce domowe sposoby szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. mszyce domowe sposoby. Wszystko na temat mszyce domowe sposoby na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.