porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Co szkodzi mszycom?

Mszyce wysysają sok z roślin, nakłuwają je powodując ich osłabienie, zniekształcenie, więdnięcie i wysychanie. Odchody mszyc są dobrą pożywką dla grzybów pokrywających liście roślin. Jak uniknąć tych szkodników w ogrodzie?

mszyce dodano: 17.03.2015 23:43

Mszyce: jak je zwalczać nikotyną lub mydłem?

Mszyce  często pojawiają się w ogródkach. Masowo się rozmnażają i całymi stadami wysysają soki z roślin. Czy warto jeszcze częstować je papierosem? Albo dundować im kąpiel z dodatkiem mydła? Dowiedz się, jak się pozbyć mszyc domowymi sposobami.

mszyce dodano: 07.06.2014 15:05

Szkodniki roślin ogrodowych - jak je zwalczać?

Utrzymanie ogrodu w jak najlepszym porządku gwarantuje minimalizowanie problemów ze szkodnikami. Dbałość o czystość i obserwacja roślin sprawią, że zauważymy pierwsze pojawienie się szkodników i szkód przez nie spowodowanych. Szybkie reagowanie zapobiegnie rozprzestrzenianiu się chorób roślin.

chorby grzybowe roślin dodano: 17.06.2013 06:00

Mszyce w ogrodzie. Jak się pozbyć mszyc z ogrodu domowymi sposobami?

Mszyce to zmora ogrodników. Potrafią w krótkim czasie zniszczyć nasz ogród. Mszyc najłatwiej pozbyć się z roślin, stosując pestycydy. Ale są też domowe i skuteczne sposoby pozbycia się niechcianych owadów z ogródka. Sprawdź, jak pozbyć się mszyc z ogrodu domowymi sposobami.

Jak zwalczać mszyce dodano: 09.05.2013 15:55

Mszyce - jak uchronić przed nimi rośliny? Jak zwalczać mszyce?

Mszyce to jedne z najczęściej spotykanych szkodników roślin. Te pospolite owady żerują na roślinach rosnących w ogrodach, na balkonach i tarasach, a także w mieszkaniach. Jak chronić się przed mszycami, jak się ich pozbyć, gdy zaatakowały nasze rośliny?

mszyce dodano: 06.06.2012 13:42
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest święty Stanisław Papczyński?

Spowiednik króla Jana III Sobieskiego, założyciel Zgromadzenia Księży Marianów, błogosławiony ...

mszyce domowe sposoby szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. mszyce domowe sposoby. Wszystko na temat mszyce domowe sposoby na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.