porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co zobaczysz w Muzeum Historii Żydów Polskich?

Choć główna wystawa zostanie otwarta dopiero w przyszłym roku, Muzeum warto odwiedzic już dziś, choćby ze względu na walory architektoniczne budynku, najciekawszego ze zbudowanych ostatnio w Warszawie

Muzeum Historii Żydów Polskich dodano: 16.05.2013 13:14

Muzeum Żydów Polin - koncert na wielkie otwarcie wystawy stałej

28 października, z okazji udostępnienia ekspozycji w Muzeum Historii Żydów Polskich, odbędzie się bezprecedensowe widowisko muzyczne. Wśród licznych atrakcji tego koncertu jest prapremiera utworu Polin napisanego specjalnie dla Muzeum przez Tomasza Stańkę. Kogo jeszcze usłyszymy?

muzeum żydów otwarcie dodano: 22.10.2014 14:38

Muzeum Żydów Polin - kto przyjedzie na otwarcie wystawy? Czy Muzeum Żydów odwiedzi Barack Obama?

Barack Obama zapowiedział w 2011 roku, że przyjedzie do Warszawy na wielkie otwarcie wystawy stałej w Muzeum Historii Żydów Polskich. Czy spełni obietnicę? Kogo możemy się spodziewać na uroczystościach z okazji udostępnienia ekspozycji zwiedzającym?

muzeum żydów otwarcie dodano: 23.10.2014 08:16

Muzeum Żydów Polin - ile kosztują bilety? Jakie są zniżki?

Już 28 października otwarcie wystawy stałej Muzeum Historii Żydów Polskich. Prze pierwsze trzy dni ekspozycję będzie można zwiedzać za darmo, później za bilety musimy zapłacić. Mówimy, ile kosztują bilety, kto może liczyć na zniżkę i ile trwa zwiedzanie.

muzeum żydów otwarcie dodano: 23.10.2014 08:06
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ksiądz Adam Boniecki: kim jest, co o nim wiemy?
Ksiądz Adam Boniecki: kim jest, co o nim wiemy?

Ksiądz Adam Boniecki to ważna postać życia społecznego w Polsce ...

muzeum żydowskie Warszawa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. muzeum żydowskie Warszawa. Wszystko na temat muzeum żydowskie Warszawa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.