porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

ALEKSANDRA KURZAK. Gdzie w Polsce można usłyszeć Aleksandrę Kurzak w 2013?

Operowa śpiewaczka Aleksandra Kurzak (rocznik 1977) to juz gwiazda światowego formatu. Chociaż na stale mieszka w Warszawie, niezbyt często występuje w kraju. Ale i tak nieporównywalnie częściej niż słynne polskie śpiewaczki opery i estrady z lat 60. i 70.-tych. One występowały tu raz na kilka lat.

Aleksandra Kurzak dodano: 07.03.2013 12:26

ROLLING STONES 50 lat na scenie! Kim są weterani rocka?

"Satisfaction”, „Angie”, „Heartbraker” to tylko namiastka światowych hitów autorstwa zespołu The Rolling Stones. W 2012 roku ta legendarna rockowa grupa obchodzi swoje 50-lecie. Czy wiesz, kto tworzy skład zespołu oraz jakie przeboje wylansowali Stonesi? Podpowiadamy, kim są The Rolling Stones.

koncerty dodano: 22.11.2011 14:48

Violetta Villas - jakie były największe kontrowersje w życiu śpiewaczki?

Violetta Villas, która zmarła 5 grudnia, za życia budziła wielkie emocje, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Była jedną z największych gwiazd epoki PRL-u, udało się jej także zaistnieć za granicą. Jej życie to pasmo barwnych skandali.

CZESŁAWA MARIA CIEŚLAK dodano: 19.12.2011 10:14

Kim jest Zombie Boy, model z tatuażami na całym ciele?

Model Zombie Boy z ekspresyjnymi tatuażami na całym ciele staje się na naszych oczach jedną z ikon popkultury. W 2011 roku wystąpił w teledysku Lady Gagi, a niedawno pojawił się wideoklipie Honey.

ciało dodano: 25.01.2012 14:04 | odpowiedz (1)

Kim jest KASIA KLICH? Czy autorka "Calvadosu" będzie teraz piosenkarką dla dzieci?

Kasia Klich ma wiele talentów i obficie z nich korzysta. Teraz daje się poznać nie tylko jako artystka obdarzona wielką muzykalnością, ale także ilustratorka i autorka wierszy dla dzieci. Zobacz, jakie znane osoby zaprosiła do współpracy przy swoim nowym projekcie. 

bajkowa drużyna dodano: 22.10.2011 20:54

Fryderyki 2012. Kto zdobył tegoroczne Fryderyki?

26 kwietnia w Teatrze Dramatycznym w Warszawie odbyła się gala rozdania Fryderyków. Wśród tegorocznych laureatów znalazł się m.in. Zakopower i Ania Rusowicz. Kto został wokalistą roku? Jaki zagraniczny album zwyciężył? Mówimy, kto i w jakich kategoriach zdobył tegoroczne Fryderyki.

Akademia Fonograficzna dodano: 27.04.2012 15:00

Jaką muzykę wykonuje Hugh Laurie? Kiedy serialowy dr House zagra koncert w Polsce?

Hugh Laurie, czyli cyniczny lekarz z serialu "Dr House" pojawi się w czerwcu w Polsce. Tym razem nie będzie udzielał się aktorsko, ale zaśpiewa.

dr house dodano: 19.04.2013 07:55

Eska Music Awards w Szczecinie. Kto wystąpi, czy za bilety trzeba płacić?

Już 3 sierpnia w Szczecinie odbędzie się kolejna edycja cyklu letnich imprez ESKA Music Awards. Sprawdzamy, kto wystąpi na koncercie i czy trzeba płacić za bilety? ESKA MUSIC AWARD, GDZIE W TYM ROKU? Jak dojechać na Wały Chrobrego?

Enej dodano: 24.07.2013 16:16

LEONARD COHEN znów w Polsce. Gdzie i kiedy wystąpi?

Gigant powraca. W piątek, 19 lipca, w łódzkiej hali Atlas Arena wystąpi jeden z ostatnich gigantów muzyki popularnej – kanadyjski poeta i bard Leonard Cohen. To może być jego ostatni występ w naszym kraju.

Atlas Arena dodano: 27.02.2013 14:32

Czy muzykoterapia wpływa na nasze zdrowie?

Organizm uzgadnia rytm pracy z muzyką. Przy wolniejszej melodii częstotliwość oddechu i bicie serca zwalniają, przy rytmie szybszym przyspieszają. Melodia może wpłynąć na ciśnienie tętnicze krwi, napięcie mięśni, tempo przemiany materii, nastrój.

ciśnienie tętnicze krwi dodano: 30.12.2011 10:08
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Waldemar Deska - kim jest?
Waldemar Deska - kim jest?

Waldemar Deska, współzałożyciel i lider alternatywnej grupy „Daab”, znany jest ...

muzyka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. muzyka. Wszystko na temat muzyka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.