porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jest unikalny, wyjątkowy i jedyny taki na świecie - warszawski Festiwal Mozartowski zaczyna się już za tydzień. Czy XXII Festiwal Mozartowski będzie ostatnim?

XXII Festiwal Mozartowski potrwa w tym roku 17 dni. Rozpocznie się 15 czerwca najsłynniejszą operą Mozarta "Czarodziejski flet", a zakończy go "Don Giovanni". W międzyczasie będzie można zobaczyć 42 przedstawienia operowe i koncertowe, usłyszeć 200 partii śpiewanych przez liczne grono solistów. Gdzie można rozkoszować się muzyką Mozarta?

dzieła Mozarta dodano: 11.06.2012 11:00 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Popek?
Kim jest Popek?

Coraz większą popularność zdobywa Popek Monster, czyli samozwańczy Król Albanii ...

muzyka Mozarta szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. muzyka Mozarta. Wszystko na temat muzyka Mozarta na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.