porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jest unikalny, wyjątkowy i jedyny taki na świecie - warszawski Festiwal Mozartowski zaczyna się już za tydzień. Czy XXII Festiwal Mozartowski będzie ostatnim?

XXII Festiwal Mozartowski potrwa w tym roku 17 dni. Rozpocznie się 15 czerwca najsłynniejszą operą Mozarta "Czarodziejski flet", a zakończy go "Don Giovanni". W międzyczasie będzie można zobaczyć 42 przedstawienia operowe i koncertowe, usłyszeć 200 partii śpiewanych przez liczne grono solistów. Gdzie można rozkoszować się muzyką Mozarta?

dzieła Mozarta dodano: 11.06.2012 11:00 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Piotr Kraśko – kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Piotr Kraśko – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Znany prezenter Piotr Kraśko pochodzi z rodziny o tradycjach dziennikarsko-telewizyjnych ...

muzyka Mozarta szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. muzyka Mozarta. Wszystko na temat muzyka Mozarta na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.