porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zmniejszyć RYZYKO ŚMIERCI ŁÓŻECZKOWEJ u niemowlęcia?

Syndrom nagłej śmierci niemowląt (SIDS – sudden infant death syndrome) zaprząta od lat specjalistów z wielu dziedzin nauki. Coraz więcej wiadomo o przyczynach SIDS, ale nadal nie udało się ustalić jednoznacznie, co go wywołuje. Wiadomo natomiast, co zmniejsza ryzyko wystąpienia śmierci łóżeczkowej.

dziecko dodano: 16.12.2011 08:20

Czy spanie z dzieckiem jest bezpieczne dla dziecka czy nie?

Śpiący maluch, a obok tasak – zdjęcia kampanii społecznej „Śpiąc razem z Tobą, Twoje dziecko może być w równym niebezpieczeństwie”  wywołało w internecie burzę wśród rodziców, którzy z miejsca podzielili się na dwie frakcję: zwolenników spania w jednym łóżku z maluchem i zajadłych przeciwników. Czy spanie z dzieckiem jest bezpieczne? 

deser serw dodano: 20.02.2012 14:05 | odpowiedz (2)

Spać z dzieckiem czy osobno? Co jest lepsze dla niemowlaka: spanie z mamą czy we własnym łóżku?

Jak powinien spać noworodek? Sam czy z mamą? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Każ- da rodzina, mając na uwadze własne potrzeby i dobro dziecka, powinna sama podjąć decyzję, nie ulegając presji otoczenia.
dziecko dodano: 27.07.2015 15:41

Palenie w ciąży: jakie ma skutki? Palenie w ciąży a nagła śmierć łóżeczkowa: o ile wzrasta ryzyko?

Kobieta w ciąży powinna przestać palić natychmiast. W przeciwnym razie jej dziecku grożą poważne konsekwencje zdrowotne - ze śmiercią włącznie! Jak papierosy wpływają na rozwój płodu? Jakie mogą być skutki palenia w ciąży?

hipotrofia płodu dodano: 08.05.2013 12:51
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Leszek Balcerowicz - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Profesor Leszek Balcerowicz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polityków. Z ...

nagła śmierć łóżeczkowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. nagła śmierć łóżeczkowa. Wszystko na temat nagła śmierć łóżeczkowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.