porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zmniejszyć RYZYKO ŚMIERCI ŁÓŻECZKOWEJ u niemowlęcia?

Syndrom nagłej śmierci niemowląt (SIDS – sudden infant death syndrome) zaprząta od lat specjalistów z wielu dziedzin nauki. Coraz więcej wiadomo o przyczynach SIDS, ale nadal nie udało się ustalić jednoznacznie, co go wywołuje. Wiadomo natomiast, co zmniejsza ryzyko wystąpienia śmierci łóżeczkowej.

dziecko dodano: 16.12.2011 08:20

Czy spanie z dzieckiem jest bezpieczne dla dziecka czy nie?

Śpiący maluch, a obok tasak – zdjęcia kampanii społecznej „Śpiąc razem z Tobą, Twoje dziecko może być w równym niebezpieczeństwie”  wywołało w internecie burzę wśród rodziców, którzy z miejsca podzielili się na dwie frakcję: zwolenników spania w jednym łóżku z maluchem i zajadłych przeciwników. Czy spanie z dzieckiem jest bezpieczne? 

deser serw dodano: 20.02.2012 14:05 | odpowiedz (2)

Spać z dzieckiem czy osobno? Co jest lepsze dla niemowlaka: spanie z mamą czy we własnym łóżku?

Jak powinien spać noworodek? Sam czy z mamą? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Każ- da rodzina, mając na uwadze własne potrzeby i dobro dziecka, powinna sama podjąć decyzję, nie ulegając presji otoczenia.
dziecko dodano: 27.07.2015 15:41

Palenie w ciąży: jakie ma skutki? Palenie w ciąży a nagła śmierć łóżeczkowa: o ile wzrasta ryzyko?

Kobieta w ciąży powinna przestać palić natychmiast. W przeciwnym razie jej dziecku grożą poważne konsekwencje zdrowotne - ze śmiercią włącznie! Jak papierosy wpływają na rozwój płodu? Jakie mogą być skutki palenia w ciąży?

hipotrofia płodu dodano: 08.05.2013 12:51
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bronisław Komorowski - kim jest? Jakie ma wykształcenie? Czy Komorowski działał w opozycji?
Bronisław Komorowski - kim jest? Jakie ma wykształcenie? Czy Komorowski działał w opozycji?

Kim był Bronisław Komorowski zanim objął funkcję prezydenta? Gdzie się ...

nagła śmierć łóżeczkowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. nagła śmierć łóżeczkowa. Wszystko na temat nagła śmierć łóżeczkowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.