porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ile nagród przyznał sobie rząd w 2013 roku?

Ponad 105 milionów złotych. Tyle nagród otrzymali w sumie ministerialni urzędnicy w 2013 roku. Najbardziej hojny dla swoich pracowników był Radosław Sikorski, czyli minister spraw zagranicznych.

donald tusk dodano: 20.01.2014 15:45

Ile nagród wypłacił sobie rząd w pierwszym półroczu 2013 roku? Dlaczego aż 22 miliony?

Polska tonie w długach, Polacy mają oszczędzać, płacić coraz więcej podatków, dłużej pracować... Tymczasem rządzący nie oszczędzaja na sobie. W pierwszym półroczu 2013 roku rząd Donalda Tuska wypłacił sobie prawie 22 miliony złotych nagród!

donald tusk dodano: 06.08.2013 15:39
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janusz Korwin-Mikke - kim jest [RODZINA, KARIERA]
Janusz Korwin-Mikke - kim jest [RODZINA, KARIERA]

Janusz Korwin-Mikke od lat budzi wiele kontrowersji w świecie polityki ...

nagrody dla rządu szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. nagrody dla rządu. Wszystko na temat nagrody dla rządu na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.