porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie są najstraszniejsze filmy w historii kina? TOP przerażających HORRORÓW

Kto z nas nie lubi strasznych filmów!? Niemal każdy lubi poczuć ten dreszczyk emocji oglądając coś przerażającego. Niektórzy boją się mniej, niektórzy bardziej, ale wszyscy chętnie oglądają. Oto najstraszniejsze filmy w historii światowego kina! Wybraliśy 4, które najbardziej wystraszyły redakcję. A Wy jakich filmów baliście się najbardziej? Dopisujcie swoje typy w komentarzach!

egzorcysta film dodano: 16.04.2012 12:59

Thriller Mary Higgins Clark to książka dla fanów grozy. Mówimy, jakie thrillery są najlepsze

Znakomity thriller o skradzionej tożsamości, zemście i morderstwie. Najnowsza powieść Mary Higgins Clark, ulubionej amerykańskiej autorki thrillerów, dotyczy jednego z najbardziej aktualnych przestępstw dzisiejszych czasów: kradzieży tożsamości. Mówimy, co warto czytać?

 

bestseller książkowy dodano: 20.02.2012 11:06
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Popek?
Kim jest Popek?

Coraz większą popularność zdobywa Popek Monster, czyli samozwańczy Król Albanii ...

najlepszy thriller szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. najlepszy thriller. Wszystko na temat najlepszy thriller na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.