porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Jakie są najstraszniejsze filmy w historii kina? TOP przerażających HORRORÓW

Kto z nas nie lubi strasznych filmów!? Niemal każdy lubi poczuć ten dreszczyk emocji oglądając coś przerażającego. Niektórzy boją się mniej, niektórzy bardziej, ale wszyscy chętnie oglądają. Oto najstraszniejsze filmy w historii światowego kina! Wybraliśy 4, które najbardziej wystraszyły redakcję. A Wy jakich filmów baliście się najbardziej? Dopisujcie swoje typy w komentarzach!

egzorcysta film dodano: 16.04.2012 12:59

Thriller Mary Higgins Clark to książka dla fanów grozy. Mówimy, jakie thrillery są najlepsze

Znakomity thriller o skradzionej tożsamości, zemście i morderstwie. Najnowsza powieść Mary Higgins Clark, ulubionej amerykańskiej autorki thrillerów, dotyczy jednego z najbardziej aktualnych przestępstw dzisiejszych czasów: kradzieży tożsamości. Mówimy, co warto czytać?

 

bestseller książkowy dodano: 20.02.2012 11:06
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Małgorzata Domagalik: kim jest? Co osiągnęła? SYLWETKA
Małgorzata Domagalik: kim jest? Co osiągnęła? SYLWETKA

Małgorzata Domagalik jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych dziennikarek ...

najlepszy thriller szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. najlepszy thriller. Wszystko na temat najlepszy thriller na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.