porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dekoracyjne składanie serwetek: instrukcje i sposoby składania serwetek

Jak składać serwetki - ta wiedza jest przydatna podczas dekorowania stołu na wszelkie większe uroczystości. Kiedy nie można zapomnieć o pięknie złożonych serwetkach - przydadzą się instrukcje i sposoby na ich dekoracyjne składanie. Skorzystaj z naszej instrukcji krok po kroku.

dekoracyjne składanie serwetek dodano: 15.06.2016 17:04

Jak nakryć do stołu na uroczystą kolację, wykwintny obiad?

Jak nakryć do stołu? Widelec po lewej, a nóż po prawej, a może odwrotnie? Gdzie ustawić kieliszki, a gdzie szklanki na wodę? Przypominamy, jak nakryć do stołu i nie popełnić gafy. Nakrywając stół  dla domowników i dla gości zawsze postępuj tak samo.

dekoracja stołu dodano: 27.04.2016 10:04

Przyjęcie w domu - stołowy savoir-vivre.

Gdy przyjmujesz gości starasz się, żeby wszystko wypadło nienagannie i elegancko. Staranne nakrycie stołu, najlepsza porcelana i kieliszki, wypolerowane sztućce i wyszukane dekoracje dodają splendoru przygotowywanemu przyjęciu. Aby uświetnić je jeszcze bardziej, sprawdź, w jaki sposób podawać do stołu.

aperitif dodano: 08.07.2016 12:50

Urządzamy przyjęcie. JAK PRAWIDŁOWO NAKRYĆ DO STOŁU KROK PO KROKU

Planujesz uroczysty obiad lub kolację, ale nie wiesz jak efektownie i zgodnie z etykietą nakryć stół. Jeżeli będziesz się trzymać poniższych zasad - odpowiednio ustawisz kieliszki i sztućce oraz dobierzesz odpowiednią zastawę, a twoi goście będą zauroczeni. To nic trudnego. Zaproś gości i sprawdź się!

kieliszki dodano: 24.11.2011 07:11 | odpowiedz (1)

Jakie są ZASADY NAKRYWANIA STOŁU?

Zasady nakrywania stołu są proste i niezmienne. Niezależnie od tego czy szykujesz swobodny posiłek, czy wytworną kolację.

kieliszki dodano: 28.11.2011 10:40

Jak udekorować wielkanocny stół w stylu vintage?

Wielkanocny stół ozdobiony w stylu vintage. Jakie dodatki dobrać, na jaką epokę się zdecydować, aby nasz wielkanocny stół był utrzymany w modnym fasonie vintage? 

elegancke sztućce dodano: 26.03.2013 14:02 | odpowiedz (1)

Jak układać sztućce na stole? Przewodnik

Organizując przyjęcie musimy się zastanowić, czy będzie to spotkanie bardzo oficjalne, czy tylko obiad z deserem, gdyż od tego zależy dobór zastawy i sztućców. Ułożenie sztućców dzielimy na podstawowe i rozszerzone. Jak nakrywać do stołu i układac sztućce?

jak nakryć do stołu dodano: 03.08.2012 17:09 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ojciec Tadeusz Rydzyk i ciekawostki z jego życia

Ojciec Tadeusz Rydzyk to prawdziwie ciekawa postać. Zobacz, czego o ...

nakrycie stołu szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. nakrycie stołu. Wszystko na temat nakrycie stołu na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.